Zakręt

„Zakręt” – Sandra Cicha

„Jego dotyk działał na mnie tak niesamowicie…”

Joanna Grabowska jest kuratorem sądowym, żoną i matką trójki dzieci. Kocha swoją rodzinę i nie wyobraża sobie bez nich życia. Niestety w głębi duszy wie, że mąż się od niej oddala, z dnia na dzień coraz bardziej. Uważa, że mąż ją zaniedbuje. W niedługim czasie odkrywa, że małżonek nie jest jej wierny. Na wyjeździe służbowym poznaje Pawła, który nie ukrywa tego, że kobieta się mu podoba. Zaczyna ją adorować.

Niestety wokół niej zaczynają dziać się dziwne rzeczy, uważa, że jest obserwowana, a seria morderstw, do których dochodzi w ostatnich dniach mają coś wspólnego z nią.

Czy kolega z pracy będzie w stanie zawrócić jej w głowie? Czy kobieta będzie chciała jeszcze mieć jakiegoś mężczyznę przy swoim boku? Czy rzeczywiście ktoś jej zagraża? Czy uda się jej odkryć prawdę oraz osobę, która stoi za tym wszystkim?

„Zakręt” to taka powieść o życiu, wydarzeniach, które mogą przytrafić się każdemu z nas. Prawdziwość i autentyczność tej książki jest czymś niezwykłym. Joanna została próbie i postawiona na zakręcie swojego życia. Musiała wybrać drogę drogowskazu, który będzie w stanie przynieść jej ukojenie. Tylko czy nowe wybory będą dobrymi wyborami? Tego nikt z nas nie wie.

Nikt z nas nigdy nie wie, czy droga, która wybierzemy będzie prowadziła nas do lepszego świata. Może czasami warto wybrać „zło”, które już znamy.

„Czasem wydaje ci się, że wszystko jest takie jak trzeba, że już nic nigdy się nie zmieni. I właśnie wtedy świat nagle staje na głowie.”

Nie brakuje tu dreszczyku, powieść, w której zawarty jest obyczaj, kryminał i romans.
Książka jest wciągająca, irytujące bywało to, że niektóre rozdziały były tylko dwustronne. Ledwo się zaczęły, a tu już koniec. Precyzyjne utkane intrygi, niedopowiedzenia, tajemnice i sekrety.

Joanna to silna kobieta, która walczy do końca. Swoje dzieci zawsze stawia na pierwszym miejscu. Uważam, że nikt tak bardzo nie zasługuje na szczęście i miłość jak właśnie ona. Kobieta, który każdy z nas po części jest.

Sandra Cicha – gratuluję debiutu i życzę dalszych sukcesów.

Informacje dodatkowe o Zakręt:

Kup książkę Zakręt

Deprawacja
Sandra Cicha0
Okładka ksiązki - Deprawacja

Miłość nie wybacza Czersk to mała miejscowość, której mieszkańcy bardzo dobrze się znają i wiedzą o sobie niemal wszystko. A przynajmniej tak im się wydaje… Gdy...

Za zakrętem
Sandra Cicha0
Okładka ksiązki - Za zakrętem

Nie wszystko jest takie, jak się nam wydaje... Po burzliwych przejściach w życiu osobistym Joanna Grabowska ma nadzieję na upragnioną stabilizację u boku...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;