Zaopiekuj się mną

Jest to drugie wydanie tej historii.Niestety pierwszego wydania pt.”Jesteś moja,dzikusko” nie czytałam i dlatego mogłam rozkoszować się poznawaniem bohaterów-ich rozterek i popełnianych błędów.

Już od pierszych stron emocjonalnie przeżywałam tą historie.Wiele razy zaskakiwana byłam zachowaniem Antka,który był typowym bad boy’em w szkole.Wysoki status społeczny pozwalał mu na więcej.Z drugiej zaś strony widziałam w nim wiele twarzy-miał ich naprawdę wiele.Relację z Natalią pokazały,że nawet buntowniczy nastolatek może z czasem dojrzeć.Oczywiście po drodze popełnia błędy ponosząc konsekwencje swoich czynów.

Natalia od poczatku wzbudziła moja sympatię.Jest prosta dziewczyną,której wiele nie potrzeba.Widzi w innych ludziach dobre rzeczy,czego skutkiem są konflikty z Antkiem.Dopiero sytuacje z życia pokazały,że nie warto ufać wszystkim.

Nastoletnie szaleństwo,karygodne zachowanie,trudne decyzje oraz tajemnice przeszłości zagwarantowały powieści niesamowitych emocji.Z każdym kolejnym rozdziałem coraz bardziej stresowałam się rozbiegających się relacja bohaterów.Zawistne osoby knuły,by zaszkodzić ich relacji.Robiło się przez to bardzo niebezpiecznie.

Powieść jest historią o trudnej i skomplikowanej miłości,która l wielokrotnie została wystawiona na próbę.Zaufanie oraz determinacja w walce o uczucia pokazuje,że warto walczyć,by wyjść razem z każdej opresji.

Kolejna powieść autorki powoduje,że pragnę poznawać kolejnych jej bohaterów książek.Warto uronić łezkę i przeżywać tyle emocji.
Gorąco zachęcam do przeczytania tej historii

Informacje dodatkowe o Zaopiekuj się mną:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2023 (data przybliżona)
ISBN: 9788382199338
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Zaopiekuj się mną

Kup książkę Zaopiekuj się mną

Syndykat (Tom 4). Siła życia
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Syndykat (Tom 4). Siła życia

Agnieszka Długosz na własnej skórze przekonała się, jaki los czeka kobiety, które są blisko syndykatu. To piekło powraca każdej nocy pod postacią koszmarów...

Szósty
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Szósty

"W szóstym dniu Bóg stworzył człowieka - mężczyznę i kobietę. W szóstym dniu... odbiorę ci życie, bo ja jestem twoim bogiem." Miłość, która rodzi się...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;