Zaplatani. Druga pętla.

„Cały czas patrzył Laurze w oczy. Był pod ścianą i to taką wielką, że przeskoczenie jej graniczyło z cudem, albo mogłoby zająć mu całą wieczność”

Pierwszy tom „Zaplątanych” oczarował mnie totalnie. Najpierw Adam, potem Paweł, którego zagadkowa historia, z miejsca wzbudziła mój niedosyt, a potem szokujący epilog, po przeczytaniu, którego, z niecierpliwością czekałam na kontynuację.
Druga pętla, swoim prologiem, sprawiła, że serce podeszło mi do gardła, ale tak na prawdę, to na rozwinięcie epilogu pierwszego tomu czekałam najbardziej.
I od razu, tak na gorąco, zaraz po przeczytaniu, mogę stwierdzić, że od pierwszego, aż do ostatniego zdania, absolutnie się nie zawiodłam.
Oprócz Adama, Pawła i Laury, autorka wplątuje w fabułę nowe postacie, które jak się okazuje, są od początku zaplątane w życie bohaterów. Szok, komplikacje, możliwość naprawy wyrządzonych krzywd, ale też przeprowadzenia egzekucji, w zemście i bez skrupułów, to wszystko powoduje takie emocje, że czytając miałam wrażenia, że wsiadłam na nieprzewidywalny rollercoaster, który, aż do samego końca, nieźle sponiewierał mnie emocjonalnie.
Zresztą nie tylko mnie.
To co w tym wszystkim przeżywa, każdy z bohaterów, to jest dopiero tornado. Od tych pozytywnych, negatywnych, aż do tych najbardzej bolących emocji.
Od śmiechu, po łzy.
Od humoru, do pikanterii.
Wszystko, dosłownie wszystko, nawet tak zepsuta nowa postać, tak zła i tak okrutna, ale tak świetnie wykreowana, że, aż mamy ciarki na myśl o spotkaniu z taką bezwzględną, aczkolwiek przystojną kreaturą.
Jednak, totalnie i bezapelacyjnie, w tej części, najbardziej oczarowała mnie Laura.
Zapewniam Was, nie ma takich bohaterek i jedno jest pewne - pokochacie ją, pomimo WSZYSTKO!

Reasumując.
Gorąco polecam!!!!
Tej książki, tej serii, nie można odłożyć na półkę i to jedna z tych historii, która na dłużej zostanie w mojej głowie...

Informacje dodatkowe o Zaplatani. Druga pętla.:

Wydawnictwo: Magnolia
Data wydania: 2023-11-20
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: kryminał sensacja romans erotyk romans literatura obyczajowa

Zobacz opinie o książce Zaplatani. Druga pętla.

Kup książkę Zaplatani. Druga pętla.

Pieprz
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pieprz

Emocjonalna bomba! Nie taka oczywista kontynuacja Pociągu. Zdawałoby się, że mimo wielu przeciwności uczucie, jakie połączyło Ewę i Michała, przetrwa...

Dom pachnący tobą
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Dom pachnący tobą

Każdy dzień jest jedyny. Drugi taki już się nie powtórzy. Prokurator Paweł Wawro to mężczyzna do szpiku kości przekonany o tym, że na świecie nie ma miłości...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska