Zdradziecka Królowa

Tom 2 cyklu Królestwo Mostu

Kiedy Lara dowiaduję się, że Aren został wzięty przez króla Maridriny do niewoli, jest pewna, że jest on przynętą dla królowej Ithicany. I nie waha się ani chwili czy uwolnić swojego męża. Werbuje do tego zadania siostry, które tak samo jak ona chcą zemścić się na bezwzględnym ojcu.

Cieszę się, że mogliśmy w tym tomie poznać siostry Lary – broń, którą „wyprodukował” sobie król Maridriny. Ich spotkanie było ciekawym doświadczeniem i pozwoliło pchnąć akcję do przodu. Danielle L. Jensen pokazała nam też więcej świata, który w „Królestwie Mostu” był tylko opisywany. Chętnie wgłębiłabym się bardziej w kulturę Valcotty i poznała lepiej Amarid i jego mieszkańców.

Książkę czyta się bardzo szybko, akcja nie zwalnia ani na minutę. Z zapartym tchem przewracałam kolejne kartki martwiąc się, że naszym bohaterom coś się stanie. Czytelnik jest trzymany w napięciu do dosłownie ostatnich stron. Rozwiązania są w sumie tylko dwa, ale do końca nie byłam pewna jak skończą nasi bohaterowie.

Jestem też zadowolona z przedstawienia relacji pomiędzy Larą a Arenem. Mimo uczuć, które do siebie żywią, nie mogą po prostu rzucić się sobie w ramiona. Ich wewnętrzne konflikty są bardzo wyraźnie zaznaczone i jestem zadowolona, że czytelnik jest zaangażowany w ich rozważania.

Z czystym sumieniem mogę polecić obie książki, bo to była świetna zabawa! Zapewniam, że nie pożałujecie.

Informacje dodatkowe o Zdradziecka Królowa:

Kup książkę Zdradziecka Królowa

Królestwo Mostu (Tom 4). Wieczna wojna
Danielle L. Jensen0
Okładka ksiązki - Królestwo Mostu (Tom 4). Wieczna wojna

Nieszczęśliwi kochankowie, niechciane przeznaczenie   Fascynująca czwarta część serii ,,Królestwo Mostu"   Keris, który niedawno został królem, musiał...

Królestwo mostu
Danielle L. Jensen0
Okładka ksiązki - Królestwo mostu

A gdybyście zakochali się w tej jednej osobie, którą przysięgaliście zniszczyć? W dniu ślubu Lara ma dla męża tylko jedną myśl: rzucę twoje królestwo...