Złodziej mojego serca

Śliczna okładka, ciekawy opis, dobre wydawnictwo.

Co mogło pójść nie tak?

A no niestety jednak coś mogło.

Nie lubię pisać negatywnych opinii i na szczęście tym razem nie muszę tego robić.

Przynajmniej nie do końca bo jednak ocena nie wyszła najgorzej.

Jednak muszę zwrócić uwagę także na minusy, które mi przeszkadzały na tyle, by obniżyć ocenę całościową książki.

Pomijając już to, że sceny e**tyczne były... dziwne i całkiem niesmaczne dosyć często, no tekst "ru*haczu" rozwalił mnie na łopatki.

Można nawet sprośnymi słówkami lepiej by oddać nastrój, już nawet elementy B*D*S*M w innych historiach tego typu brzmiały mniej odpychająco niż tutaj zwykły s**s.

To denerwowała mnie główna bohaterka.

Normalnie czasami miałam chęć odłożyć książkę albo jej nią przył*żyć.

Paniusia z dobrego domu, bogata i ambitna jednakże na każdym kroku musiała conajmniej kilkukrotnie podkreślć to, że ona osiągnęła sukces sama i wyniosła rodzinną firmę na wyżyny.

Ok zrozumiem raz czy dwa ale ona tyle razy to powtarzała, że aż mi się znudziło.

Bastian jest człowiekiem złożonym i prostym zarazem.

Był ofia*ą, nikim.

Potem przeszedł na ciemną stronę mocy a swoim sprytem zdobył ją - dziedziczkę imperium.

Fabuła miała dobry plan, ciekawy pomysł jednak niestety został przyćmiony zbyt prostackimi dialogami i płaskimi postaciami pozbawionymi charakteru.

Można by było bardziej rozwinąć ich relacje, zagłębić się w życie z przeszłości.

Wzbogacić dialogi o coś więcej niż głównie sprowadzanie wszystkiego do fizyczności lub pieniędzy.

Ogółem książkę czyta się dosyć szybko chociaż ze względu na wyżej wymienione minusy miałam z nią chwilowy zastój i zajęło mi jej czytanie kilka dni.

Następne kilka dni myślałam co napisać i dalej do końca nie mam pojęcia jak ubrać w słowa swoje odczucia.

Nie powiem, że książka jest tragiczna bo tak nie jest ale też mnie nie porwała, w ostatnim czasie przeczytałam mnóstwo książek o bliskiej tematyce, nawet z większą ilością spicy scen jednakże w porównaniu do nich Złodziej mojego serca jest wyraźnie słabszą historią.

Zastanawia mnie też kiedy postaci skradły sobie te serca i się zakochały, bo łączyła ich głównie fizyczność.

Przegapiłam ten moment a może to był grill?

No cóż, tym razem 6/10 z bólem serca.

Liczyłam na więcej, na coś bardziej emocjonalnego, głębszego a dostałam dosyć łopatologiczną historię o bad boyu i panience rozpieszczonej.

Tym razem książka nie zostanie w mojej pamięci na długo, zaraz zostanie wypchnięta innymi a ja liczę, że kolejnym razem już się nie zawiodę.

Informacje dodatkowe o Złodziej mojego serca:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2024-03-27
Tytuł oryginału: Tempting Little Thief
Dodał/a opinię: Bookszonki

Zobacz opinie o książce Złodziej mojego serca

Kup książkę Złodziej mojego serca

Say You Swear
Meagan Brandy0
Okładka ksiązki - Say You Swear

Historia, która przywraca wiarę w prawdziwą miłość Ostatnie lato przed wyjazdem na uniwersytet brzmi jak obietnica. Obietnica dobrej zabawy, dni spędzonych...

Brayshaw High (Tom 1). Elita
Meagan Brandy0
Okładka ksiązki - Brayshaw High (Tom 1). Elita

,,Dziewczyny takie jak ty, nie są mile przyjmowane w podobnych miejscach, więc się nie wychylaj i odwracaj wzrok". Powiedziała opiekunka społeczna, po...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;