OGRODNICZKA sek(sekcesy) Łożnica Od 18 lat
opowiadania >

Maszyna kąpielowa dawała z siebie wszystko. Tryskała za szklaną taflą wszystkimi swoimi nagromadzonymi środkami wodnymi.Ich nagie ciała mokre od wody i i nie tylko tańczyły niemal w miejscu . Na dwie osoby nieco za mały był brodzik, ale Panicz pomimo wieku wykazywał się niezwykłą ruchliwością. W końcu sport pozostał mu we krwi a bycie łyżwiarzem hokejowym to jak być napastnikiem w druzynie piłkasrkiej . Ogrodniczka miała przez moment obawy ,że serducho kandydata może nie wytrzymać , ale po kolejnej penetracji głębin stwierdziła , że Mega Demon Seksu jest wyjątkowy , a jego pompka krwionośna i dyszel doskonale znoszą różnicę ciśnień.


- rewelacja – krzyczała - mocniej , głebiej Andreusie , Adamusie.


Po kolejnej wulkanicznej erupcji na szybkę i jej różowe od namiętnych pieszczot ciało ,po ogromnej ilości wydechów, wzdechów, przydechów , a także achów , ochów , i innym niedookreślonych dźwięków nastąpiła chwila relaksu.


Ogrodniczka oblała Kniazia płynem myjącym i całego spieniła , może uda się w końcu doszorować nieco przyciemniałe i zielonkawe paznokietki u stóp Panicza. Ale nie było to priorytetem w końcu zieleń otaczała ją wokoło. A bardziej ciągnęło jej do niebieskości jaką prezentował Kandydat swoimi oczkami i niebieskim jak niebo nad jej okolicą życiorysem. Jej dłonie skrupulatnie wcierały gęstą substancję w jego miejscami pomarszczone już ciałko i przebarwienia , ale wywar z młodych pędów kapustki z całą pewnością powstrzyma efekt marszczeniusia .Na to liczyła .Choć wiekowość Panicza była ujmująca.


Wyczyszczony, obmyty i pachnący jak nigdy dotąd Adamus – Andreus był w niebo wzięty choć czuł się nieco dziwnie taki świeży. I właściwie nie miał gdzie się podrapać.


Odwdzięczył się jej także szorowankiem. Ogrodniczka nastawiała się jak kotka wypinając swój już mniej bolący kręgosłup , by Kniaź obmył ją całą.w każdym miejscu a meszek wcześniej zakryty czerwoną wstążeczka aż lśnił .


Po opłukaniu się kolejną porcją deszczówki .Wytrzywszy się nawzajem Ogrodniczka i Kniaź postanowili się udać do łożnicy. Panna miała kłopot którą kanapę wybrać, albowiem miała je aż trzy, Dwie dość już zużyte z przeszłych incydentów a trzecią szeroką ale w malutkim pokoiczku gdzie czasami nocowałi jej goście a ściany pokrywały freski z dziecięcych bajkowych klimatów połączone z wizerunkami ślicznych zwierzaczków czterokopytnych.


- jak szaleć , to szaleć – co tam . Noc jest długa .Postanowiła sprawdzić twardość każdej z nich.


Ujęła Kniazia za dyszel i jak przystało na Ogrodniczkę z ogromnym wdziękiem i taneczno łyżwiarskim krokiem , mrucząc jak kicia pociągnęła Kandydata ku kanapce nr 1. Szerokie okno było zasłonięte , na stole leżały paczuszki po chipsach i niedokończona słynna chińska gra. Zapalona świeczuszka dodawała aromatu klimatowi, stonek w szklaneczce czekał na dalsze atrakcje. A za oknem na dalszy ciąg wydarzeń liczyły sikoreczki, bocianiusie , owady ziemne i inne stworzonka które otworzywszy swe uszy nasłuchiwały dźwięków wydobywających się z domku za lasem.


- ale trafiłam – pomyślała – trzymając mocno dyszel Kniazia jak lejce u karety ciągniętej przez cztery koniki.


Dyszel właśnie był jak cztery koniki. Ogrodniczka takiego potrzebowała – jak to w myślach opisywała – solidnego .


- ach moja psycholożko Kołomyjko – ale mi się udało. – mówiła po cichutku sama do siebie.


Na kanapie czekała już warzywna pościel . Czas zacząć kolejną sesję drugiej schadzki.


- Ty – a jak Ty masz właściwie na imię – ni stąd ni zowąd zapytał Adamus – Andreus.


Był taki wylewny, szczery , prawdziwy .Ogrodniczkę nieco zdziwiło to pytanie. Paluszkiem przymknęła jego usta i powiedziała szeptem


- Andreusie, Andrologusie, Centaurusie, Adamusie mój Kandydatusie, Kniaziusie z zachodniej krainy mam na imię …….
- [1] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
pawelchreptowicz Linia koment
Dodany:2014-05-22 19:26:46, Ocena: 6.0
Napisz co myślisz o tym tekście...
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów