Drops i zakończenie roku
opowiadania >najlepszym przyjaciołom . Potem zjedli pizzę, którą mamie udało się wstawić w idealnym momencie. W czasie jedzenia Ficek opowiadał kawały, z których śmiali się tak, że zaczęły ich boleć brzuchy. Około godziny trzeciej nad ranem położyli się spać, ale każdy przed snem opowiedział jedną zabawną historię ze swojego życia . Gdy skończyli, Drops ze łzami szczęścia i wzruszenia powiedział: Dziękuję wam moi przyjaciele, najszczęśliwszym dniem był dla mnie ten, kiedy was poznałem. Po czym wszyscy poszli spać i spali jak susły do godziny 14:00. Po wyjściu z łóżek każdy podziękował gospodarzowi za tak wspaniałe spotkanie i poczęstunek oraz pogratulował ciekawego pomysłu na udekorowanie pokoju. Na koniec dodali, że każda jego impreza jest lepsza od poprzedniej. Drops się pożegnał i podziękował za miłe słowa.


Był bardzo zadowolony, że wszyscy wyszli w świetnych nastrojach, w jakim on sam również był. Zabawa się udała się znakomicie – wszystko poszło po jego myśli.

Kilka wskazówek

1) Jeżeli masz do wyboru auto czy rower, wybierz rower, o ile wiesz, że dasz radę. Rower to zdrowie, a samochód to spaliny i brak ruchu. Niekiedy auto jest potrzebne, ale trzeba we wszystkim znaleźć miarę.
2) Aby wszystko się udało i poszło po naszej myśli, najlepszym sposobem jest napisanie sobie planu działania i spełnianie go punkt po punkcie.
3) Jeżeli ktoś nie lubi szkoły – dobra rada – niech szybko ją skończy. Wyjdzie na tym lepiej niż jego rówieśnicy, którzy, powtarzając kolejny rok w tej samej klasie, tym samym przedłużają swoją mękę.- [1] [2] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów