Zakazana Prawda
opowiadania >charakterami i tendencjami narodów, żeby nie czynić omyłek w polityce i w zarządzaniu sprawami administracyjnymi. Triumf systemu naszego, którego części mechanizmu można zestawiać rozmaicie, odpowiednio do charakteru narodów, spotykanych na naszej drodze, - nie może mieć powodzenia, o ile zastosowanie w praktyce systemu tego nie będzie oparte na wynikach przeszłości z teraźniejszością.


ROLA PRASY
Państwa współczesne posiadają w reku swoim olbrzymia sile, wytwarzającą ruch myśli w narodach, - to prasa. Rola prasy polega na zaznaczeniu zadań niezbędnych, na komunikowaniu skarg narodu, na wyrażaniu a nawet tworzeniu niezadowolenia. Prasa jest ucieleśnieniem wolności mówienia. Państwa nie umiały wykorzystać tej siły i oto znalazła się ona w naszych rekach. Przez nią zdobyliśmy wpływy, pozostające na uboczu i w cieniu, dzięki niej zgromadziliśmy w posiadaniu naszym złoto, nie bacząc na to, ze zmuszeni byliśmy wyławiać je, że strumienia krwi i łez...


(http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_sowiecka_dywersja,p773089920 )


WARTOSC ZLOTA I CENNOSC OFIAR ŻYDOWSKICH
Wyrównaliśmy to składając w ofierze wielu spośród naszego narodu. Każda ofiara z naszej strony w oczach Boga naszego, warta jest tysiąca gojów.


PROTOKÓL No. 3


ŻMIJA SYMBOLICZNA I JEJ ZNACZENIE
Dziś mogę wam zakomunikować, że cel nasz jest juz o kilka kroków od nas. Pozostaje niewielka przestrzeń, by cala droga, która odbyliśmy, zwarła się w krąg Żmii Symbolicznej, wyobrażającej nasz naród.
Kiedy krąg ów zamknie się wszystkie państwa europejskie będą ujęte jak gdyby w potężne obcęgi.


(http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.prisonplanet.pl%2Fpolityka%2Fwall_street_i_dojscie_do%2Cp776728999&h=vAQC5eoCf )


CHWIEJNOŚĆ WAGI KONSTYTUCYJNEJ
Współczesna waga konstytucyjna wkrótce runie, bowiem ustawiliśmy ja dokładnie, by nie przestała chwiać się dopóki nie przetrze się jej podstawa. Goje myśleli, że wykują ja dość mocno i oczekiwali wciąż, że waga odzyskała równowagę. Lecz podstawa a mianowicie - królujący, zalonieci są przez swoich przedstawicieli, którzy szaleją, porwani urokiem władzy niekontrolowanej i nieodpowiedzialnej. Władze te zawdzięczają terrorowi, którego widmo krąży po pałacach. Nie mając dostępu do narodu własnego, królujący nie mogą już porozumieć się z nimi i swoje siły wzmóc przeciwko żadnym władzy. Rozdzielone przez nas: siła władców posiadających zdolność widzenia, od ślepej siły narodu - utraciły wszelkie znaczenie, bowiem każda poszczególnie, jak ślepiec pozbawiony jest kija, jest niedołężna.


(Jasno przedstawia się sytuacja Polski przed rozbiorami )


WŁADZA I AMBICJA
Aby pobudzić żądnych władzy do nadużywania jej przeciwstawiliśmy wzajemnie sobie wszystkie siły, rozwijając ich tendencje liberalne do niepodległości.
W kierunku tym powołaliśmy do życia wszelka przedsiębiorczość, uzbroiliśmy wszystkie partie, umieściliśmy władzę jako cel dla wszystkich ambicji.
Z państw uczyniliśmy władzę jako cel dla wszystkich ambicji. Z Państw uczyniliśmy areny, na których rozgrywają się zamieszki. Niezadługo zamieszki i bankructwa rozpoczyna się wszędzie.


(Uzbroili już nasze partie stawiając na ich czele syjonistów w PO, PSL, SLD, Pis… http://www.facebook.com/notes/liga-%C5%9Bwiata/lista-os%C3%B3b-o-zmienionych-nazwiskach/129263803823337 )


„GADANIE" PARLAMENTARNE. PAMFLETY NADUŻYCIE WŁADZY
Niewyczerpane gaduły zamieniły posiedzenia parlamentów i zgromadzeń administracyjnych na konkursy krasomówcze. Śmiali dziennikarze i bezceremonialni pamfleciści napadają codziennie, na personel administracyjny. Nadużycia władzy przygotują upadek ostateczny wszelkich instytucji i wszystko runie do góry nogami pod ciosem oszalałego tłumu.


NIEWOLA EKONOMICZNA. „PRAWO LUDU”
Nędza przykuła narody do pracy mocniej niż przykuwała je niewola i prawa pańszczyźniane. Od ostatnich można było się uwolnić w ten lub inny sposób, od nędzy zaś oderwać się jest niemożliwym.
W konstytucji zawarliśmy prawa, które dla nas sa prawami fikcyjnymi, nie zas rzeczywistymi.
Wszystkie tak zwane „prawa ludu" mogą istnieć jedynie jako idea, niemożliwa do urzeczywistnienia w praktyce. Jaka wartość dla proletariusze pracującego, zgiętego w pałąk pod ciężarem pracy ponad siły, zgnębionego przez los - posiada otrzymane przez gadulów prawa gadania, przez dziennikarzy-prawa pisania różnych głupstw współrzędne z rzeczami dennymi. Jeżeli proletariat nie ma z konstytucji innych korzyści ponad marne okruchy, które rzucaliśmy mu, że stołu naszego za oddawanie głosów w myśl wskazań naszych kreatur i naszych agentów? Dla nędzarzy prawa republikańskie sa gorzka ironia, bowiem potrzeba pracy, omal, że nie na dniówkę, nie pozwala im w rzeczywistości korzystać z tych praw, ale za to odbiera gwarancje zarobku stałego i pewnego, uzależniając go od porozumienia miedzy przedsiębiorcami lub towarzyszami pracy.


( http://www.facebook.com/notes/liga-%C5%9Bwiata/dzia%C5%82acze-solidarno%C5%9Bci-zarabiaj%C4%85-ponad-200-tysi%C4%99cyrocznie-na-naiwno%C5%9Bci-strajkuj%C4%85/132051033544614 )


DOROBKIEWICZE I ARYSTOKRACJA
Pod kierunkiem naszym lud zniszczył arystokracje, która stanowiła jego ochronę naturalna i karmicielkę a to dla zysków własnych, związanych w sposób nierozerwalny z dobrobytem ludu. Obecnie wobec zniszczenia arystokracji lud popadł pod ucisk dorobkiewiczów sprytnych, wzbogaconych, którzy niby jarzmo bezlitośnie zwalili się na robotników.


ARMIA MASOŃSKO-ŻYDOWSKA
Staniemy się niejako oswobodzicielami robotników spod tego jarzma, kiedy zaproponujemy im wstąpienie do szeregów naszej armii, czyli do socjalistów, anarchistów i komunistów, których stale popieramy rzekomo na zasadzie prawa braterskiej solidarności ogólno-ludzkiej naszego masonstwa społecznego. Arystokracje, korzystająca na podstawie prawa pracy robotnika, obchodziło żywo to, by robotnicy byli syci, zdrowi i krzepcy.


( Cała prawda Masonerii, iluminatach, Exitusianach… http://www.youtube.com/user/LigaSwiata )


WYRADZANIE SIE GOJÓW
Głód wytwarza dla kapitału pewniejsze prawa do robotnika, niż te, którymi obdarzyła arystokracje prawna władza monarchiczna. - Przy pomocy nędzy i wypływającej stad zawistnej nienawiści, rządzimy tłumem i dłońmi jego miażdżymy wszystkich, którzy staja na drodze do naszych celów.


(http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_ecoscience_plan,p818441065 ,http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_ecoscience_plan,p1114069169 )


TŁUM I KORONACJA WŁADCÓW WSZECHŚWIATA
Kiedy nadejdzie czas koronacji naszego władcy wszechświata, wówczas te same ręce zmiotą wszystko, co mogłoby stanowić przeszkodę.


TREŚĆ ZASADNICZA PROGRAMU SZKÓŁ LUDOWYCH
Goje odzwyczaili się od myślenia bez pomocy naszych rad naukowych. Jako dowód, dlaczego nie pojmują konieczności tego, czego my z chwila, kiedy nastanie nasze królestwo, będziemy bezwzględnie przestrzegali, a mianowicie: w szkołach ludowych należy przede wszystkim wykładać jedyna naukę, prawdziwa, najpierwsza, że wszystkich, naukę o układzie życia ludzkiego, o bycie społecznym, wymagającym podziału pracy, a więc podziału ludzi na stany. Niezbędne jest by wszyscy wiedzieli, że równość istnieć nie może wobec prawa różnic w rodzajach działalności, że nie może być wobec prawa jednakowo odpowiedzialny ktoś, który postępowaniem swoim kompromituje cały stan i ktoś inny, nienarażający na szwank nikogo, prócz honoru własnego.


(http://dydymus.nowyekran.pl/post/19288,czas-realnego-przebudzenia )


TAJEMNICA NAUKI USTROJU SPOŁECZNEGO
Nauka prawidłowa ustroju społecznego, do którego tajników nie dopuszczamy gojów i masonów, wykazywałaby wszystkim, że miejsce pracy i praca sama winny być zachowane dla określonych sfer, Jeżeli dążyć mamy do tego by praca nie była źródłem męki ludzkiej, spowodowanej przez nieodpowiednie do danego rodzaju pracy wychowanie. Studiując te naukę, narody zaczyna dobrowolnie ulegać władzy oraz wprowadzonemu

Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów