Rozmowa
opowiadania >krótko i nie chcąc tracić więcej czasu zacząłem:Po pierwsze, od początku nie dowiedziałem się czym państwo się zajmują, po drugie, pytania typu „3 rzeczy, które coś tam” są strasznie żenujące o niczym nie mówią i są dla debili, a po trzecie, jakiego pracownika pani szuka? Nie określiła Pani, kogo Pani potrzebuje na jaki etat i za ile. A te testy? Czy Pani się dobrze czuje, co to ma być? Czy ja wyglądam na robota!? Czy człowiek i jego mózg działają jak szablon i są takie same!? Co?! Bawisz się babo w pseudo psychologa!? A ten chłop zapyziały za monitorem to pani mąż, kto to jest!? Gapicie się na mnie jak psychopaci! Co ja jestem małpa w cyrku?! Siedzicie tu kurwa w jakiejś małej klitce śmierdzącej petami i macie czelność mnie lustrować?! Wielka, za przeproszeniem, Agencja! Państwo zasraństo! Z jakiej dziwko strony ściągnęłaś te testy?! Nie mam zamiaru się uspokoić, nie mów mi żebym się uspokoił! Lecę tutaj na złamanie karku, z nadzieją, czeka na mnie nowa praca, śnieg i mróz, stresuję się, srać mi się chce niemiłosiernie, dupa mnie boli bom się wypierdolił na lodzie lecąc tu jak wariat i co?! Trafiam do jakieś pseudo agencji w jakieś zatęchłej kamienicy z dwoma pożółkłymi i żenującymi postaciami!


Ż E G N A M!Marzyłem, aby właśnie tak zakończyć to spotkanie, tak się jednak nie stało. Wchodząc w słowo Pani Katarzyny, która zaczęła ze mną grać w skojarzenia, przerwałem nasza rozmowę:- Pan mi powie, co się panu kojarzy z SIŁĄ?


- Przepraszam, gdzie jest toaleta?


- Toaleta? – zapytała z lekkim niezrozumieniem – musi Pan wyjść na zewnątrz i zaraz po lewej są drzwi.


- Dziękuję – zabrałem wszystkie rzeczy i wyszedłem bez słowa.Z ulgą zasiadłem na tronie, opróżniłem jelita, zesrałem się za wsze czasy!


Wyszedłem z toalety, ubrałem kurtkę, owinąłem szalik wokół szyi i opuściłem szary budynek, w którym mieściła się Agencja Reklamowa X.Szedłem powoli, mróz zatrzymał lejący się pot. Ból kości ogonowej stał się tępy i dokuczliwy. Śnieg padał za kołnierz.- [1] [2] [3] [4] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów