tCa0bAlXeItLki
opowiadania >lśniące łzy. K**wa, ja pie***lę. Muszę... Muszę tylko umrzeć, omijać łzy. Jestem chory. Ale nie będę się k**wa leczył!!! Pie***lę leczenie. Jak będę chciał to się ku***sko wyleczę!! KU***A PIE****ONE CHU***WO! Chodź krzysiu... Musimy porozmawiać... Musimy porozmawiać. Spokojnie... Spokojnie... spokojnie... SPOKOJNIE?!! SPOKOJNIE??!!! Wypluj!!! Wypluj!!! AlE dusi mnie w. Klacie. ...
    Kiedyś mieliście w swoim posiadaniu wiedzę. Wiedzieliście, że coś jest ze mną nie tak, a ja tego nie ukrywałem. Ale teraz, próbując mi pomóc, wiedzę tą, własnoręcznie sobie odebraliście. Będziecie myśleć, że wszystko jest ze mną w porządku, ale to będzie tylko wrażenie zewnętrzne. Oczywiście "biorę" tabletki. Kosz już chyba nie ma depresji. Wyleczył się. Policzę tabletki i wszyscy będą szczęśliwi. A ja załatwie dwie sprawy!! Wow!! Wooooowww!!! Jak fajnieeee!!!
    Jak to dobrze, że umiem przybierać różne postacie... W poniedziałek pokażę jej, że jestem ku***sko szczęśliwy! Dzięki tabletkom! Kosz wyzdrowiał i wszyscy są zdrowi!!! HAHAHA!! Czekajcie, gdyż po bejsbol pędzić muszę!!! to cudowne!! 0:45

    tgs 19:7 my theRAPY
    Tabletki! tabletki! bardzo słodziutkie tabletki! Bierzmy je wszyscy i chodźmy na terapię, a wszystko będzie dobrze!! K***a!! Wszyscy potrzebujemy terapii!!! Łykamy tabletki! Terapia! Terapia! Terapia! Ale zajebista terapia! Tabletki! Łykajmy tabletki! Do żołądka!! Pociupciaj sobie! Siemaneczko! Słoneczko! Łykajmy terapię! Wszyscy! No już! Prędzej k***a!! I wszystko będzie dobrze!! AHAHAHAH!!!! Terapia!! Prędzej!! do terapii! Łykaj tabletki! Łykajmy terapię! A potem wczoraj! Rzygaj! Rzygaj! Rzygaj! Więcej terapii! Co jest?!! Łykaj tabletki!! Prędzej!! No... co tam?!! Siemaneczko!! o taak!! I piąteczka!! Zajebista terapia!! Tu nie gryzą!! Tabletki!! Tab  letki!!! TABLETKI!!! hehe... o tak! i chlup! do pyszczka! tableteczka! macie terapię k***a!! I jeszcze! Samochody! Tiry! Broń!! Kuchnia!!! oszaleć można!! Wszędzie terapia!!!!
    Terapia nas otacza!! Tyle terapii w całym mieście, nie widziałem tego # jeszcze... o cholera... o k***a... Śpiewajmy!! Gdyż terapia!! Połykajmy terapię!! Głęboko!! Głłęęęboookoo! I główka!!! Jedziemy!!!
    Pani katarzyna nie pamiętam nazwisko. już za późno zadźwoń jutro się umówimy na... TERAPIIĘĘĘ!!! Dowidzenia
dzieńdobrycześćdobracichujnanocwczorajbardzodobrzeżeniesenale
Itakterapiatodobrotabletkijestemnormalnyboterapia
;pomagaiwtedytabletkizbytsiemaneczko!pociupciaj
krzysiutuniegryząpojajachalewsutyiżołądźjądropsa
kurwajegomaćjedź te tabletki! DOBRA TABLETKA!! DOBRA!! YHM!! SMACZNA TABLETKA!!!
słodkagorzkaztego wszystkiegoczwartekilościowo
wszystkozemnąwporządkutylkozostanęoponąikołem
wszystkozemnąwporządkutylkopojadębusemiwtedy
sptkamgo!wczorajżeniewiemaleprzecież!
(Gdyżbyczyżbypocoku pasikubęc!)
    Wczoraj że nie wiem ale przecież


2932oo7y 4 1240 My SoRRoW

    Nie potrafię żyć. I mam wrażenia. Nie wiem czy są one złe czy dobre, i które są jakie. To wszystko jest zbyt trudne dla mnie. Ale przecież - TERAPIA!!! Chodźcie tu wszyscy, którzy tak bardzo mnie "kochacie" i pomóżcie mi odnaleźć sens życia. Włóżcie mnie w pi****ony kaftanik, nakarmcie tabletkami antydepresyjnymi i wszystko będzie w porządku. A potem pójdę do domu.
    Wczoraj jakoś po południu przyszedł po mnie BiTa i poszliśmy do niego (pomijam inne wydarzenia). Zostałem u niego na całą noc. Nie spałem i o 5:45 poszedłem do domu. Byłem w nim około 6. Zładłem kawałek pizzy i zasnąłem. Bez snów.
    Potem obudziła mnie mama (później) mówiąc, że muszę jechać do miasta na terapię. Wtedy w głowie (zepsutej) zrodził mi się plan. Super facet!!
    Byłem w mieście. Było tam dużo ludzi z plecakami i torebkami. Starzy i młodzi. Co piękne była w nim nawet Żaneta! Ale super faceta psychologa ani śladu!! Gddzież on?! TABLETKI!!!


    Zryty dzisiaj dzień. I ktoś (i coś) wraca. Drzwi uderzają o framugę, sedes opada z trzaskiem. Szyba uderza. Moja ukochana mówiła żebym poszedł do domu. Nie chce żebym z Nią siedział. Czuję się dziwnie. Myślę sobie, że ma mnie dosyć. Nerwowo rozglądam się po ludziach, którzy są naprzeciw mnie. Pogarda. Przyduszam łzy. Chcę jednak zostać, poczekać. Ale nie chcę Jej przeszkadzać i wracam do domu. Łzy przyciągają uwagę. Łzy gniewu, strachu i smutku (łzy nienawiści). Jest możliwość, że Ją zdenerwuję, zrobi się Jej przykro, pomyśli sobie, że to ja jestem zły i tak dalej... TABLETKI!!!! pomoże... trzeba tylko wziąść przedafkę. Sk***iel! o taaak... cudownie jestem taki szczęśliwy! Mam ochotę latać aż! Most!! Most szczęśliwy... Ale tu zimno. To chyba dlatego, że jestem bardzo leniwy, nigdy nie sprzątam. to chyba stąd to zimno... Chyba nie umiem. tylko śpię, mało jem (ale jednak), dużo czytam. Tam. Ok. Jestem pie****ony leń. Co ja tu jeszcze robię?! Powinienem nie mieć domu. Ach te sumienie. Najlepiej to oddać mnie na terapię. Do teatru. Mam to gdzieś. Najwyżej. Przed.
corobiszkrzysiuruasznaboqajateżchcęchoć
byżebylaskęświętymiustamimizrobiłbędziecudownie!
Mgła. Sen... To nierzeczywiste. Szkoda, że marzenia albo się nie spełniają, albo trwają zbyt (bardzo) krótko. aWKa. I nic. Chyba muszę iść spać, bo gorące łzy (nie)spływają mi po twarzy.
- Masz 2zł?
- Nie mam.
- Masz na pewno! Daj!
- Spłyń! - krzyknął w pełni zrównoważony krzysiu na swoją łzę. - Spłyń!!
Ale łza pozostawała w miejscu, nie ruszała się.


    Zimno mi... TABLETKI. PYSZNE TABLETECZKI!!! Mmmm... Delisysz.... Mmmmmmmm.... Pycha.
    Coś ta głowa mnie boli. To chyba z lenistwa. Mam to gdzieś. Sam.

    Jeżeli chcecie to możecie śledzić mnie. Nawet tu skąd się wydala. Może tam odnajdziecie odpowiedzi na swoje głupie pytania z "odpowiedziami". Skisła!!! Skisła jak mleko! Pogarda... Nerwowy wzrok. Aż jej się dupa trzęsła takie to było zabawne.
cześćkrzysiekszukamchujakoleginiemaneczko!
Przed.
hahazajebanyjesteśtoznaczyzajebistyhaha!! haha!!
japierdolęalegównozgłowywyszłoposprzątaj!awka. =)

Ale głupiec! Twierdzi, że książki kocham bardziej niż Ją. Okrutne i głupie Miłosierdzie.
Idę spać

190

kanapka
Boli mnie głowa, lekko mi się w niej kręci. Lekko drżą mi ręce. Muli mnie w żołądku. Chyba na poważnie wezmę się za odchudzanie. Wtedy to dopiero będzie terapia! Czuję jakbym miał grube, spuchnięte usta. I trochę gorące. Skąd te uczucia??
    Przed chwilą mama pytała się mnie jak było u psychologa. Okłamałem ją. Jestem zagubiony. Wszystko jest gorzej, bo mama ze swoją spółką chce mi pomóc. A to tylko pogarsza! Co za gówno! Mdli mnie ta terapia.

147oo@.
doG jad 1248(90) onE poSzEdłY

Spójż Fredzie jakom historyjkeU wymyśliuam. :) :) :)
JEST SZALONA!!!

Dziewczenta szli przez park i usiedli na łafce. Gdy sie im znucił poszedły do lasó. Dziewczyny w lesie zbierali gżypki i kasztanki na obiad dla mamusineczki i poto by mogli popisali sie pszed hłopacy. gdy mieli jusz pustĄ kosz poszli do domó i trzasły dżwi. Przyszł jego ojciec i krzyczeli na gżypki. o boże... ach! Dziefczenta pomogli mamu gotować kasztanki, a potem poszedły

- [1] [2] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
kalwa888 Linia koment
Dodany:2009-05-12 14:50:55, Ocena: 6.0
Bardzo dziękuję, za tą pozytywną opinię :). Pozdrawiam:)
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów