Bez litości i przebaczenia

Zagadkowa, budząca zainteresowanie i od pierwszej strony niezwykle trzymająca w napięciu książka, którą nie można nawet na chwilę odłożyć do momentu poznania rozwiązania.
John Milton to były agent, który brał udział w tajnej misji w Meksyku. Ta historia kompletnie zmieniła jego dotychczasowe życie. Zostawił swoją narzeczoną, która dodatkowo była w ciąży. Po powrocie z misji odciął się od poprzedniego życia bez słowa wyjaśnień. Postanowił nie wracać do tego co było, unikać wszystkiego co działo się przed wyjazdem. Misja okazała się niezwykle trudna, a przede wszystkim bolesna dla niego samego i okrutna w skutkach.
Były agent, który przypadkowo wplątuje się w zagadkową historię chłopca, który postanowił uciec z domu przez okno. Ale aby uciekać musiał mieć ku temu powody. Okazuje się, że miał i to bardzo ważne. John, bo tak miał również na imię pięcioletni chłopiec, to bezbronny, ale waleczny dzieciak, który postanawia się nie poddawać. W swoim wybawcy odnajduje przyjaciela. Jego celem jest odnalezienie mamy, której nie widział od długich dni.
Dodatkowo w okolicy grasuje seryjny morderca kobiet, który morduje je w okrutny sposób zadając wiele bólu i cierpienia.
Wszystkie sprawy łączą się ze sobą, a dodatkowo byłemu agentowi Johnowi Miltonowi przeszłość cały czas nie daje o sobie zapomnieć. Życie agenta z pewnością nie jest łatwe i usłane różami, a skrywane przed najbliższymi tajemnice dodatkowo mogą je komplikować.
Świetnie napisana książka, która wciągnęła mnie już od pierwszych stron. Dosłownie ją pochłonęłam i w mojej pamięci zostanie na bardzo długi czas. Zdecydowanie polecam!

Informacje dodatkowe o Bez litości i przebaczenia:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2019-11-08
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń

Tagi: detektyw morderca

Zobacz opinie o książce Bez litości i przebaczenia

Kup książkę Bez litości i przebaczenia

"Nienawiść to zło, które naznaczyło mężczyznę swym palcem
niczym hodowca naznacza bydło znakiem swojej hodowli."

Ludzkie zwierzę
Mariusz Leszczyński 0
Okładka ksiązki - Ludzkie zwierzę

Komisarz Paweł Wilk, doświadczony policjant wydziału kryminalnego, i aspirant Renata Mazur, dla której będzie to pierwsze śledztwo, rozpoczynają pracę...

Oblicze zła
Mariusz Leszczyński 0
Okładka ksiązki - Oblicze zła

Brutalna zbrodnia, seria morderstw, obsesja zemsty i niewyjaśniona sprawa Kata. Kiedy Tomasz Sadowski pojawia się w życiu Anny Klimczak, jest już za późno...