Saturn

Tom 3 cyklu Bezlitosna siła

Agnieszka Lingas-Łoniewska zrzuca kolejną Bombę!! Saturn to trzeci tom serii Bezlitosna Siła, w której zawodnicy mają ,, Czarne serca'' ale dusze otwarte na szczyptę miłości.

Konrad to tytułowy Saturn, który jest zniszczony w środku, a na zewnątrz to wielkie arcydzieło, które jest śmiało podziwiane przez kobiety. Skrzywdzony i zniszczony w dzieciństwie nie potrafi się odnaleźć w rzeczywistości, a jedynym bezpiecznym miejscem wbrew pozorom jest klatka, bo tam nie jest w stanie nic go zaskoczyć !

Inez to dziewczyna, która jest kolorowa na zewnątrz, lecz jej środek jest czarny i smutny. Każdy dzień to walka z przeszłością o lepsze jutro i walka o uśmiech innych kobiet. Dziewczyna o złotym sercu i charyzmie jak u ,,Krasnala''

Tych dwoje połączy coś wyjątkowego, jeden wzrok i już dokładnie zdają sobie sprawę z tego, że to już koniec, ich serca przepadły! Czy to ma szansę przetrwać? Czy dadzą radę pomimo przeszłości , która stąpa im po piętach? To już zachęcam do zajrzenia do książki, a warto!!

Książka porywa od samego początku. Pani Agnieszka ma tak świetne pióro, że wszystko, co wychodzi z jej rąk to dzieło, któremu ciężko dorównać!! Saturn to jest właśnie taka książka, które lubię!! Saturn to nie jest zwykły romans, gdzie znajdziemy kwiatki, książka opowiada historie przepełnione smutkiem, gdzie przeszłości nie można wymazać, a przyszłość można pokierować w dobrą stronę, trzeba tylko o to walczyć! Autorka w całej serii, tak też w tej książce kładzie bardzo duży nacisk na przyjaźń, jak również rodzinę, nie zawsze więzi krwi decydują o przynależności do rodziny, siła przyjaźni, to mocny fundament rodziny, a przyjaciele są zawsze blisko, pomogą, jak i dadzą reprymendę, by ustawić nas do pionu!

Podsumowując, książka jest niesamowitą historią, która zabierze nas do świata walk, lecz nie zawsze walka toczy się w klatce, walka jest w każdym z nas a wygrana bezcenna - miłość i lepsze jutro! Nie będę wspominać o stylu autorki, bo sądzę, że nie ma osoby, która nie przeczytałaby ani jednej książki autorki, bo w tym przypadku jest tak, że, jak jedna jest przeczytana książka to jest pewne, że nie ostatnia! Polecam!

Informacje dodatkowe o Saturn:

Kup książkę Saturn

Śniadanie z Arsenem
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Śniadanie z Arsenem

Gorący romans to dopiero początek tej porywającej historii! Przygotujcie się na chwilę śmiechu, dreszcz napięcia i wiele wzruszeń. Dilerka Emocji powraca...

Przebudzenie. Łatwopalni II
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Przebudzenie. Łatwopalni II

"Kiedyś się przebudzisz i dojdziesz do wniosku, że możesz nabrać powietrza w płuca i nie czujesz już tego nieznośnego bólu. Zrozumiesz, że właśnie nadszedł...