Tam, gdzie mocniej bije serce

Magda i Krzysiek są małżeństwem. Jednak po trzech latach mąż pewnego dnia prosi ją o przerwę. To dla kobiety ogromny szok, mimo iż nie czuje się spełniona w tej relacji.
   Jej ustabilizowane, ale puste życie kończy się w jednej chwili. W kolejnej wyjeżdża do Genui, w której niegdyś spędziła naprawdę beztroskie, piękne i romantyczne chwile.
   Madi pogoni za marzeniami trafia do pensjonatu Elisy i Giorgia, uroczej starszej pary. W końcu może zacząć oddychać pełną piersią. Do czasu, kiedy i tu los postanawia ukazać swą nieprzewidywalność i kolejny raz zburzyć spokój.
   Jaki okaże się syn właścicieli? Czy małżeństwo Magdy jest już nie do odratowania? Co czeka na kobietę? Czego doświadczy i jak będzie teraz wyglądać jej rzeczywistość?

Książki M.B. Morgan są niezwykle romantyczne. I tak samo żywe. Realne, niczym samym życiem pisane.
   Najnowsza opowiada historię kobiety, która tkwiła w małżeństwie z przyzwyczajenia, gubiąc po drodze swą prawdziwość. To także pogoń za wspomnieniami oraz chęć zmian. Ale nie tylko. W najnowszej książkę mamy wiele wskazówek, z których możemy skorzystać. Dolce Vita wbrew pozorom nie jest takie trudne do osiągnięcia. Fakt, wymaga starć ale o efekt warto powalczyć.
    Fabuła została naszpikowana emocjami. Różnorakimi, chwilami skrajnymi z naciskiem na radość. Wczułam się w czytaną powieść. Z uwagą śledziłam, dość mocno zaskakujący przebieg wydarzeń.
   Trzymałam kciuki za Madi, choć były takie chwile, kiedy nie do końca byłam w stanie zrozumieć jej decyzji. Ale z drugiej strony któż z nas nie popełnia błędów? Kto z nas nie łapie szczęścia za nogi, byle tylko znów poczuć się szczęśliwym, choć na chwilę? Tym bardziej mając w pamięci wspomnienia?
   Dobrze wykreowana postać. Jak widać dostarczyła mi wielu wrażeń. Tak samo jak główny bohater, którego historia również okazała się być złożona.
    Nie zabrakło także piękna wakacyjnej beztroski. Klimatu i magii otoczenia. A także mentalności. Małżeństwo właścicieli było cudowne. Ogrom wzruszenia i nawet łezki i pojawiły.
     W lekturze dzieje się dużo. Zdecydowanie nie ma nudy. Były zwroty akcji, elementy zaskoczenia a także romans, który ładnie budował atmosferę. Natomiast zagmatwanie historii, ta jedna wielka niewiadoma taką została do samego końca.
   Bardzo romantyczna i przejmująca historia. W wakacyjnym klimacie ale z odpowiednim przesłaniem dla nas, czytelników. Uważam, że warto po nią sięgnąć. Przekonajcie się sami, co czeka na główną bohaterką i jak sobie ze wszystkim poradzi.

Polecam.

Współpraca Wydawnictwo AMARE

#recenzja

Informacje dodatkowe o Tam, gdzie mocniej bije serce:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-11-18
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Tam, gdzie mocniej bije serce

Kup książkę Tam, gdzie mocniej bije serce

Święta z celebrytą
M.B. Morgan0
Okładka ksiązki - Święta z celebrytą

Klimatyczny, drewniany dom w Dolomitach, płatki śniegu tańczące za oknem, ogień strzelający w kominku, a do tego włoskie wino, pyszne jedzenie spod ręki...

Celebryta
M.B. Morgan0
Okładka ksiązki - Celebryta

Kiedy Marcelina Cieszyńska dowiaduje się, że Daniel Milewicz, syn legendy polskiej telewizji kulinarnej, chce udzielić jej wywiadu, nie może uwierzyć w...