Recenzja redakcji granice.pl

Kup Teraz

Balsam dla duszy

Isabel Mauro

Ocena ( 0 osoby )
Wydawnictwo: Seven
Data wydania: 2012-09-10
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-87153-29-8
Liczba stron: 40
Dodał/a książkę:
Dodał/a recenzję: Danuta Szelejewska

Cechą charakterystyczną balsamu jest ochrona skóry przed szkodliwym działaniem substancji zewnętrznych. Zawierając w swoim składzie witaminy, składniki odżywcze i olejki, odpowiednio ją nawilża oraz regeneruje. Dzięki temu skóra traci szorstkość, stając się gładką i miłą w dotyku. Oprócz zabiegów poprawiających zewnętrzny wygląd i dobre samopoczucie, człowiek winien zatroszczyć się również o niewidzialny element ludzkiej egzystencji, jakim jest dusza. Owe priorytetowe potrzeby dostrzegło Wydawnictwo Semen, które opublikowało nietypową książkę Balsam dla duszy. Ultraodżywcze mądrości, ułatwiającą zagłębienie się we wszystko, co składa się na życie piękne, szczęśliwe i szlachetne.


Do rąk czytelnika została oddana niebieska metalowa puszka. W jej wnętrzu ukryto prawdziwy skarb: na czterdziestu kolorowych kartonikach zamieszczono refleksje, niezawodnie przyczyniające się do utrzymania doskonałej kondycji oraz wewnętrznej harmonii. Warto pamiętać, że praktyczne zastosowanie w codziennym życiu każdego z nas bez wątpienia znajdą przemyślenia głębokie, uspokajające, skutecznie zapadające nie tylko w pamięć, ale przede wszystkim - w serce, przywołujące miłe wspomnienia, a także pozwalające zapomnieć o tym, co boli. Na każdym z kartoników zostały rozmieszczone w równej proporcji tekst i zdjęcie. Tak więc cieszą oczy cudownej urody zachody słońca, gładka tafla jeziora, bezkres mórz i oceanów, przeplatające się kolory tęczy, będące wyrazem miłości czerwone róże, uśmiech dziecka oraz świadcząca o nieustannym wędrowaniu muszla. Nie zabrakło nawet czterolistnej koniczyny.


Wśród przemyśleń czołowe miejsce zajmuje pochwała oczekiwanej przez wszystkich radości i wytrwale poszukiwanego szczęścia oraz konieczność dzielenia się z innymi szczerym uśmiechem, miłym słowem i przyjaznym gestem. Wszystko to sprawia, że ludzkie tęsknoty stają się możliwe do zaspokojenia, a plany i zamierzenia łatwiej jest zrealizować. Na kartonikach zamieszczono przysłowia chińskie oraz życiowe mądrości autorstwa ludzi znanych i szanowanych: Wiktora Hugo, Lothara Zanettiego, Antonie De Saint-Exuperiego, Ludwiga van Beethovena.


Książka w metalowej puszce przeznaczona jest dla każdego bez wyjątku, bowiem wszystkim potrzeba dobrego nastroju, orzeźwiaczy i odprężaczy umysłu oraz poprawiaczy samopoczucia. Dostępna bez środków konserwujących, z pewnością nie zaszkodzi nikomu. Warto z Balsamu dla duszy uczynić skuteczną i długotrwałą ochronę. Spojrzenie na życie z innej perspektywy pokazuje, że warto się postarać, by osiągnąć bezcenne szczęście.

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
oldzix Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ajrin Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Linia koment
Przeczytane:, Na półkach:
ja_rus Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów