Mister Mecenas

„ᴍɪsᴛᴇʀ ᴍᴇᴄᴇɴᴀs” ɢᴏsɪᴀ ʟɪsɪńsᴋᴀ

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

Poznaj romans komediowy spod pióra autorki książek Gosi Lisińskiej! Lekki styl oraz motyw friends to lovers wprawią Cię w figlarny nastrój i zapewnią beztroski relaks.

„Mister mecenas" to książkę która opowiada historie Tosi i Adama, których mogliśmy już poznać w pierwszej części pt. "Mała". Tosia to dosyć szalona fryzjerka, prowadzi swój salon. Tośka od lat potajemnie kocha się w bracie swojej najlepszej przyjaciółki. Kobieta wyznaje jednak zasadę, że brat przyjaciółki to niedostępny facet. Co się stanie gdy okaże się, że Adam także darzy ją uczuciem.

Tośka to bardzo charakterna postać. Nie boi się mówić tego co myśli, zdarzy się jej przekląć. Zadziorna kobieta, która wie czego chce od życia. Dodać do tego przystojniaka w postaci Adama i mamy świetną komedię obyczajową.

Autorka ma niebywały talent, by ze zwykłej, wręcz banalnej historii stworzyć zabawną i relaksującą powieść, która wciągnie czytelnika w ten zwariowany świat i pozwoli się odprężyć i zrelaksować. Pozycja obowiązkowa dla fanów tego gatunku, historie obyczajowe zawsze są pożądane, szczególnie w te upalne dni, kiedy to pragniemy usiąść ze świetną lekturą, zatracić się w czytaniu i zapomnieć o otaczającym nas świecie.

Przesympatyczni bohaterowie, z którymi łatwo można się polubić oraz zawiła i przezabawna historia, która momentami rozbawi was do łez. Sprawi, że będziecie mieli ochotę potrząsnąć bohaterami, aby się ogarnęli. „Mister mecenas" to świetna pozycja na wakacje. Umili wam wieczór i pozwoli w pełni zatracić się w perypetiach zwariowanej Tośki. Jeśli szukacie czegoś na poprawę humoru i nie peszą wam erotyczne sceny to śmiało sięgajcie po tę książkę! ❤🔥

Informacje dodatkowe o Mister Mecenas:

Kup książkę Mister Mecenas

Mała
Małgorzata Lisińska0
Okładka ksiązki - Mała

Romans z humorem i nutką pikanterii. Świetna zabawa i gorące doznania gwarantowane! Dla kobiet po trzydziestce, i nie tylko. Miałam wszystko poukładane...

Zakonna
Małgorzata Lisińska 0
Okładka ksiązki - Zakonna

Dawno, dawno temu… * Ostatni żyjący Pierwotny ukrył się w grocie na krańcu świata i tam czuwa nad przeklętą przez siebie kochanką. Sodiemu leśna...