Recenzja książki: Fantazje w trójkącie

Recenzuje: figlarna24

Okładka tej książki znakomicie oddaje tematykę powieści. Fantazje w trójkącie to romans, pełen erotyki i zwrotów akcji, powieść bezpruderyjna.

Główną bohaterką powieści jest Jenna Kerry - młoda, aktywna kobieta, która od jakiegoś czasu związana jest z Ryanem. Ryan to pracoholik, bardzo intensywnie pracujący nad rozwojem swojej firmy komputerowej. Niestety, praca zaczyna tak mocno go angażować, że Ryan kompletnie zatraca się w niej, zamiast poświęcać czas swojej dziewczynie. Jenna jest przytłoczona tym faktem, czuje się samotna i porzucona. Kobieta ma seksualne oczekiwania wobec Ryana, lecz ten w tę sferę życia nie angażuje się tak, jak partnerka mogłaby oczekiwać. Kobieta rozważa zakończenie tej znajomości. Do czasu, gdy podczas wesela koleżanki spotyka mężczyznę, który udaje, że jej nie zna. Zaczyna z nią igrać i rozpoczyna się dzika, pełna rozpusty gra. Jenna myśli, że to Ryan, który postanowił jednak spełnić jej ukryte fantazje. Tymczasem prawda okazuje się zupełnie inna.

Skomplikowana decyzja i niełatwy, choć stary jak świat układ - dwóch braci i jedna kobieta. Nieoczekiwana ciąża, walka mężczyzn o uczucia Jenny. Wadą jest brak głębi w całej historii. To lektura oparta głównie na doznaniach erotycznych, na niespełnionych fantazjach, na buzujących hormonach.

Opisywane intymne sytuacje są bardzo dosadnie opisane, bez zahamowań i pruderii. Co ważne: w odróżnieniu od wielu powieści należących do tego gatunku, narratorka nie powtarza do znudzenia praktycznie identycznych opisów seksualnych zbliżeń czy własnych stanów wewnętrznych. Wiele stron czyta się z autentycznymi wypiekami na twarzy, a to najlepsza rekomendacja dla tego typu literatury. Książkę czyta się nadzwyczaj szybko i z przyjemnością - nie tylko dzięki wciągającej fabule, ale także za sprawą staranności edytorskiej. Fantazje w trójkącie to wciągający bez reszty romans, pełen pikanterii. Jeśli szukacie niezobowiązującej lektury o tematyce erotycznej, o seksualnych fantazjach i ich realizacji, to idealna propozycja dla Was.

Kup książkę Fantazje w trójkącie

Zobacz opinie o książce Fantazje w trójkącie
Autor