Napiszę nam szczęście

"Napiszę nam szczęście" to historia o 17-letniej Łucji, która marzy o karierze pisarki. Dziewczyna podpisuje umowę na wydanie drugiej książki. Łucja wyjeżdża do pracy na wakacje. Niespodziewanie poznaje Aleksa. Okazuje się, że łączy ich literatura. On też pisze. Zaprzyjaźniają się i postanawiają razem napisać książkę. Wkrótce zakochują się w sobie, ale zazdrość, kłamstwa i tajemnice wszystko psują między nimi.
Czy wakacyjna miłość przetrwa?
Przeczytajcie, a dowiecie się.

Intrygująca i wciągająca fabuła. Akcja rozgrywa się na Kaszubach nad jeziorem w miejscowości Sominy. Autorka porusza trudne tematy, które dotyczą młodych osób. Świetnie wykreowani bohaterowie i dobrze pokazane ich emocje. Poznajemy ich problemy, widzimy jakie podejmują decyzje wchodząc w dorosłe życie. Śledziłam ich losy z ciekawością i przeżywałam ich rozterki oraz emocje. Możemy też dowiedzieć się jak wygląda proces powstawania książki. Początkujący autor nie ma łatwej drogi do przejścia, bo musi zmierzyć się z wieloma przeszkodami. To także historia o spełnianiu marzeń, poszukiwaniu szczęścia i życiowej drogi.
Spędziłam ciekawie czas. Przyjemne pióro autorki przypadło mi do gustu. Chętnie sięgnę po kolejne książki spod pióra autorki.

Polecam!

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o Napiszę nam szczęście :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-08-10
Kategoria: Dla młodzieży
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Zobacz opinie o książce Napiszę nam szczęście

Kup książkę Napiszę nam szczęście