Jak korzystać z magicznej energii Ziemi

Cześć, kochane czarownice
Jakiś sabacik się gdzieś szykuje??
W moje ręce wpadła właśnie książka, która dla niektórych osób może okazać się pomocna.
Choć pozycja ta, weszła na polski rynek wczoraj to dostępna będzie tylko w e-booku. Tak więc, moje czarownice, musicie iść z postępem i przerzucić się na zaklęcia w wersji wirtualnej.
Dzięki książce "Jak korzystać z magicznej energii ziemi" od Sarah Bartlett, możemy dowiedzieć się gdzie znajdziemy magię ukrytą na naszej planecie oraz poznać historię naturalnych zaklęć.
Wraz z kolejnymi stronami, poznamy przepisy na zaklęcia dziękczynne dla sporej ilości roślin, dowiemy się jak olbrzymie znaczenie mają święte miejsca na ziemi, które otaczają nas każdego dnia, a także zdobędziemy przepis na słynne "żyli długo i szczęśliwie".
Książka została napisana w postaci zbioru przepisów, przeplatanych niezbędnymi do pogłębiania wiedzy w tym zakresie, historii.
Choć ja nie jestem fanką tego typu obrzędów, to z pewnością dla osób ceniących sobie naturalny styl życia będzie ta książka nielada gratką.
Dziś dla odmiany pozwolę się porwać nadnaturalnym wierzeniom i z pewnością wykonam jeden z rytuałów dziękczynnych. Jaki?? To już pozostawię dla siebie
Dziękuję @wydawnictwomuza za egzemplarz recenzencki.

Informacje dodatkowe o Jak korzystać z magicznej energii Ziemi:

Kup książkę Jak korzystać z magicznej energii Ziemi

Tajemnice wszechświata w 100 symbolach
Sarah Bartlett0
Okładka ksiązki - Tajemnice wszechświata w 100 symbolach

Książka Tajemnice wszechświata w 100 symbolach na przykładzie skarbów dawnych kultur umożliwia czytelnikowi poznanie i zrozumienie obecnych również w naszym...

Sekretny język przepowiedni
Sarah Bartlett0
Okładka ksiązki - Sekretny język przepowiedni

Książka ta objaśnia wszystkie najważniejsze i najbardziej popularne metody wróżenia i przepowiadania przyszłości. Dzięki praktycznym i prowadzącym krok...