24 godziny w kosmosie

„24 godziny w…” to seria komiksów popularnonaukowych, która zabiera czytelnika do niesamowitych i fascynujących miejsc.

Becky pokaże czytelnikowi jak mija astronautom doba na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmiczne – MSK. Ona i jej towarzysze przebywają tam już od trzech miesięcy, ale jeszcze nie mogą przyzwyczaić się do uciekających skarpetek czy zatkanego nosa.
Co to jest orbitowanie? Co jedzą astronauci? Czym jest prędkość światła? Jak wygląda kosmiczna toaleta? Na te i dużo innych pytań czytelnik znajdzie odpowiedzi w tej książce.
Ponad to pozna plan MSK i przeczyta pamiętnik Becky. Dowie się m.in., co dzieje się z naszym ciałem w kosmosie, jak zakłada się skafander kosmiczny oraz co relaksuje astronautów.

Nie znam nikogo, kto nie lubi komiksu. A w ten wpleciono bogaty zbiór faktów i ciekawostek związanych z kosmosem i astronautami. Ta forma w przystępny sposób przybliża dzieciom to miejsce. Czytelnik przekona się, że proste czynności w kosmosie wcale prostymi nie są, a stacja kosmiczna nie leci w górę tylko spada.
Cienka książeczka, a gwarantuję Wam, że zawiera mnóstwo informacji i pięknych ilustracji. Nawet ja, nastolatka, dowiedziałam się z niej czegoś nowego.

Jeśli szukacie prezentu pod choinkę 🌲, to jest to idealna propozycja.
Polecam ją każdemu dziecku, które jest ciekawe kosmosu.

Informacje dodatkowe o 24 godziny w kosmosie:

Kup książkę 24 godziny w kosmosie

24 godziny w dżungli
Lan Cook0
Okładka ksiązki - 24 godziny w dżungli

,,24 godziny w..." to seria komiksów popularnonaukowych, która zabierze czytelnika do niesamowitych i fascynujących miejsc! To nie tylko interesujące historie...

24 godziny w zoo
Lan Cook0
Okładka ksiązki - 24 godziny w zoo

Dołącz do Taia i spędź cały dzień wśród zwierząt! Odkryjesz, jak wygląda praca w zoo. Dowiesz się, w jaki sposób ogrody zoologiczne chronią dzika przyrodę...