Jej spowiedź

Zapraszam do powieści fikcyjnej autorstwa Katrina Missrose pt. "Jej spowiedź".

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Borgis

Lektura porusza dość powszechny problem, historię o miłości, małżeństwie i zdradzie.

Główną bohaterką jest Małgosia, która w formie spowiedzi w tajemnicza czytelnika w swoje intymne życie, w swoją historię, która może dotyczyć każdego.

Małgosia w dzieciństwie nie zaznała miłości. Będąc niepełnoletnią uciekła z domu do człowieka, którego kochała. Kacper był wyjątkowy, byli jak dwie pasujące połówki. Po jego śmierci dzięki babciom pojawił się Aleksander, przyszły drugi mąż. W dzieciństwie doznał traumy podobnej jak Małgosia. Małżeństwo wniosło w jej życie mnóstwo radosnych chwil, narodzin dwójki dzieci, później są przykre dni - są różnice we wszystkim, zdrada, leczy się u psychiatry, jest bita.

Czy miłość można przekształcić w cierpienie i ból? Sami wzajemnie się krzywdzimy, rzucamy sobie kłody pod nogi i burzymy porządek.

Aleks kontaktuje się z Klaudią, mają wirtualny romans, Małgosia spotyka się z Piotrem, mężem Klaudii.

Czy do tej czwórki dotrze zwykła prawda - łatwo jest przegapić taki moment w związku, kiedy przestaje się o niego dbać. Miało być wspólne idealne życie...

Czy można żyć bez poczucia winy, odpowiedzialności? Czy Piotr powróci do Klaudii? Czy Aleks i Małgosia uratują swoje małżeństwo, przecież wiąże ich dom, rodzina? Na te pytania odpowiedzi zawarte są w lekturze 😉.

Opowieść Małgosi może stać się także naszą opowieścią, uczy jak żyć, pokonać traumę i samotność w obliczu straty bliskiej osoby, oraz jak odnaleźć nadzieję i wiarę w przyszłość. Każdy człowiek popełnia błędy, w jaki sposób zareaguje, w jaki sposób się zachowa, określa jego rzeczywistą istotę. Jest to wersja kieszonkowa, czyta się szybko polecam.

Informacje dodatkowe o Jej spowiedź:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Borgis
Data wydania: 2021-10-11
Dodał/a opinię: Czytajka93

Zobacz opinie o książce Jej spowiedź

Kup książkę Jej spowiedź