Sportowe Love

[…] Kobieta może być twarda, może się bronić i skopać tyłek każdemu facetowi, ale kobieta ma być też kobietą[..]

Dokładniej w tym cytacie chodzi, że kobieta nie powinna przeklinać. A wy jak uważacie? Czy przeklinanie przez płeć piękna jest w jakiś sposób wulgarne?

Cytat powyżej pochodzi z antologii „Sportowe Love” którą miałam okazję przeczytać w booktourze zorganizowanym przez @ za co bardzo dziękuję.

Przyznam się Wam szczerze, że książka zachwyciła mnie różnorodnością opowiadań, w których moje serce biło przyspieszonym rytmem, adrenalina rosła do niebotycznych rozmiarów, a rozszalałe motyle w podbrzuszu pragnęły wylecieć na wolność oraz za każdym razem policzki były gorące. Opowiadania, które tam znalazłam, oprócz dawania rozliczonych emocji, miały jedną cechę wspólną. Łączył je sport. Sport, który wymagał poświęcenia, potu, łez, kilkugodzinnych treningów, emocji, ale też radości z wygranych i wyrażania głęboko ukrytych pragnień. Pragnień dzięki którym czasem udawało się przekroczyć barierę;)

Jedne opowiadania zachwyciły, jedne sprawiły, że serce rozpadło się na milion tysięcy kawałków, a inne zmroziły krew w żyłach i spowodowały potok łez. A jeszcze inne chęć przeczytania kontynuacji, bo zostały urwane w takim momencie, że miałam ochotę dowiedzieć się co dalej. Wszystkie mi się mega podobały przez co bardzo ciężko wybrać te jedyne, te,dzięki któremu w moim ciele płynęła adrenalina i umysł pracował na najwyższych obrotach, bo wszystkie miały w sobie to coś.

Ja jednak chce podziękować przewspaniałym autorkom, które przelały swoje myśli i swą wenę na papier i stworzyły to dzieło. Dzieło, które wcale nie było takie proste, bo to są krótkie opowiadania i trzeba nieźle się postarać, aby nasza powieść była tak skonstruowana, żeby pasowała. Dostarczyłyście mi niesamowitych emocji i uczuć za co również dziękuję.

A ja wam polecam, aby przeczytać i sami ocenicie, czy każde jest warte czy jednak macie swe ulubione.

Informacje dodatkowe o Sportowe Love:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-08-30
ISBN: 9788396212009
Dodał/a opinię: katarzynarosiek

Tagi: sport love rumunia literatura młodzieżowa

Zobacz opinie o książce Sportowe Love

Kup książkę Sportowe Love