Ultimatum

Pilot amerykańskich linii lotniczych Bill wyrusza w podróż z Los Angeles do Nowego Jorku, mając na pokładzie 144 pasażerów. Chwilę po starcie dostaje wiadomość, że jego żona i dwójką dzieci zostali uprowadzeni. Aby uratować swoją rodzinę Bill musi rozbić samolot w Waszyngtonie. Mężczyzna będzie mógł polegać jedynie na głównej stewardessie, która będzie musiała uspokajać pasażerów i zadecydować czy warto zaufać pilotowi.
Jaką decyzję podejmie Bill? Kim okaże się terrorysta?

Bardzo lubię powieści debiutujących autorów, a historia, którą na kartach swojej powieści przedstawia autorka jest ogromnie emocjonująca i intrygująca. Mimo, że miałam już do czynienia z podobną fabułą w książce, czy też filmie, to "Ultimatum" czytało mi się bardzo dobrze, wyciągnęłam się w tą historię już od pierwszych stron, a autorka trzymała mnie w napięciu do samego końca. Następuje tutaj wiele niespodziewanych zwrotów akcji, których kompletnie się nie spodziewałam, co tylko sprawiło, że chciałam czytać więcej i więcej. Powieść ta została przedstawiona w bardzo realistyczny sposób, czułam się tak jakbym była jednym z pasażerów lotu i z tej perspektywy przyglądała się poczynaniom stewardessy oraz pilota. Odczuwałam i chłonęłam wszystkie emocje bohaterów książki przez dosłownie całą akcję jaka działa się w przestworzach, a emocji było tam co nie miara, uwierzcie.
Jeśli lubicie dobre, trzymające w napięciu i emocjonujące thrillery, to ta książka będzie dla Was idealna! Ja świetnie się bawiłam czytając tą książkę. Polecam! Moja ocena to 8/10.

Informacje dodatkowe o Ultimatum:

Wydawnictwo: Albatros