Wszystkie moje sekrety

Do małego szkockiego miasteczka przyjeżdża młoda dziewczyna przedstawiająca się jako Mary Grey. Dla mieszkańców jest to niemałe zaskoczenie, gdyż rzadko ktoś tutaj pojawia się z zamiarem zostania na dłużej. Początkowo są dość nieufni ale stopniowo zaczynają się do niej przekonywać. Mary zaś, którą kierują ukryte intencje, cieszy akceptacja grupy. Przyjechała tu bowiem w konkretnym celu i zrobi wszystko aby go osiągnąć. Sprawy zaczynają się komplikować gdy poznaje Frasera, młodego właściela miejscowego baru.
Autorka stworzyła bardzo ciekawą paletę bohaterów, zarówno pierwszoplanowych jak i tych drugoplanowych. Kazdy z nich odgrywa ważną rolę na kartach powieści. Mary odważna, zdeterminowana ale ukrywająca mroczną tajemnicę. Fraser przystojny, wrażliwy a jednocześnie bardzo zagubiony. Razem stanowią doskonały duet. Oboje poszukują swojego miejsca w świecie i marzą o prawdziwym szczęściu i miłości. Cieniem na całą historię kładzie się jednak przeszłość Mary, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Nienawiść, która gości w jej sercu może zaważyć o przyszłości. Czy Mary i Fraser poradzą sobie z dręczącymi ich demonami i zaznają upragnionego szczęścia? Przekonajcie się sami, polecam serdecznie.

Informacje dodatkowe o Wszystkie moje sekrety:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-05-31
ISBN: 9788382198997
Dodał/a opinię: Marigolds216

Tagi: tajemnice

Zobacz opinie o książce Wszystkie moje sekrety

Kup książkę Wszystkie moje sekrety

Prawda, nieważne jak bardzo bolesna, zawsze jest lepsza niż kłamstwo, które tylko złudnie ukoi myśli, prawda?

Nie byłam już słaba. Nie byłam już dzieckiem. Stałam się odważną, pewną siebie, znającą swoją wartość kobietą. Gotową do walki o to, co ważne.