Podróż w nieznane

☀ „Podróż w nieznane” to niesamowita historia przenosząca czytelnika do rozgrzanego słońcem Zanzibaru.Piękne krajobrazy,beztroska,dobre jedzenie i wyjątkowi ludzie pozwalają zapomnieć o otaczającym świecie.Gorąc płynąca z miejsca pełnego słońca daje nam ciepła i pragnienia odnalezienia szczęścia przez Olę

☀Aleksandra to kobieta,która czuje się samotna w małżeństwie.Brak czułości,bliskości i obojętność dotyka ją dogłębnie.Chce momentów,które odeszły w zapomnienie.Jej postawa i decyzje mogą być dla niektórych niezrozumiałe.Zrozumie ją tylko ten,kto w związku czuje się tylko ozdobą

☀Odnajdujemy w tej historii trójkąt miłosny,a nawet czworokąt,który owocuje w wielu gorących i namiętnych momentów.Poza upojnymi wydarzeniami mamy również rozdarcie wewnętrzne,konsekwencje swoich czynów oraz sytuacje zagrażające życiu.
☀Postać przyjaciółki bohaterki-Ulki i jej męża pokazują siłę przyjaźni.Dla niej zrobi się wszystko i o każdej porze

☀Historia otula nas swoją romantyczną stroną oraz momentami w których łezka się pojawia.Bo jak to w życiu jest-nic nie można zaplanować,bo los sam przynosi niespodzianki

☀Niespełna sześciuset stronicowa powieść czyta się w zastraszającym szybkim tempie.Przez nią się „płynie”,a wszystko dzięki świetnej fabule i ciekawym bohaterom,którzy dostarczają mnóstwa emocji

☀Pozwólcie zabrać się w podróż w nieznane i przeżyjcie z bohaterami niezapomniane chwile
☀Gorąco polecam

Informacje dodatkowe o Podróż w nieznane:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2024-03-05
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Podróż w nieznane

Kup książkę Podróż w nieznane

CLAIMED
Alicja Skirgajłło0
Okładka ksiązki - CLAIMED

Więcej adrenaliny, więcej emocji, więcej namiętności! Związek Holly i Declana rozkwita. Była agentka znalazła wreszcie ukojenie u boku przystojnego gangstera...

My name is Lena
Alicja Skirgajłło0
Okładka ksiązki - My name is Lena

Jest królową życia. Ale nawet w jej świecie czasem trzeba o nie walczyć...Oto Lena - pewna siebie, beztroska, piękna. Roześmiana, ciesząca się swoją młodością...