Doładuj swój mózg. Jak zwiększyć sprawność i efektywność swojego umysłu

James Goodwin „Doładuj swój mózg. Jak zwiększyć sprawność i efektywność swojego umysłu”

„To, co wiemy o mózgu, można podsumować pojedynczym stwierdzeniem: jest to najbardziej złożony obiekt w znanym wszechświecie.”

Poradnik o różnych czynnikach, które mogą wpływać na zdrowie mózgu w oparciu o najnowsze badania naukowe. Autor omawia jak mózg zmienia się z upływem czasu, jak o niego dbać, wyjaśnia w jaki sposób trening ćwiczy mózg, co jest naszym drugim mózgiem, dlaczego potrzebujemy snu, skupia się na zdrowiu mózgu. Pod wieloma względami treść jest znacznie szersza. Większość badań sugeruje, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć poprawiać zdrowie mózgu. Książka mnie zawiodła, ponieważ znajdują się w niej informacje, które już znam. Statystyki, eksperymenty i garstka ćwiczeń. Ale może kogoś zaciekawi. 💁🏻‍♀️

Informacje dodatkowe o Doładuj swój mózg. Jak zwiększyć sprawność i efektywność swojego umysłu:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-04-20
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Supercharge Your Brain
Dodał/a opinię: Karolina Wawrowska

Tagi: Umysł ciało duch

Zobacz opinie o książce Doładuj swój mózg. Jak zwiększyć sprawność i efektywność swojego umysłu

Kup książkę Doładuj swój mózg. Jak zwiększyć sprawność i efektywność swojego umysłu