Miasteczko Twin Falls

Twin Falls — małe, spokojne miasteczko, którym w 1997 roku wstrząsnęła potworna zbrodnia.

Pewnej nocy, po imprezie w lesie, na Moście Diabła zostaje brutalnie pobita, a następnie utopiona, Leena Rai. Dziewczyna nie miała przyjaciół, w szkole uważana była za dziwaczkę, choć robiła wszystko, by rówieśnicy chcieli się z nią przyjaźnić. Czy dlatego zginęła?

Od tej tragedii minęło ponad dwadzieścia lat. Młoda reporterka kryminalna postanawia nagrać serię podcastów dotyczących zbrodni w Twin Falls. Prowadzi rozmowy z ludźmi, którzy mogli mieć związek ze sprawą, uczniami ze szkoły Leeny, ich rodzicami, detektywami. Trafia również do Rachel Walczak, emerytowanej policjantki, która prowadziła tę sprawę. Dla niej sprawa zabójstwa jest zamknięta, jednak z momentem pojawienia się reporterki i kolejnych odcinków podcastów, budzą się demony przeszłości, a wraz z nimi na jaw zaczynają wychodzić mroczne tajemnice.

„Miasteczko Twin Falls” to thriller o niesamowicie mrocznym i gęstym klimacie. To powieść, w której tajemnice i mroczne sekrety skrywane latami przyprawiają czytelnika o dreszcze. Historia zabójstwa Leeny wciąga czytelnika i nie pozwala oderwać się od lektury do samego końca, dodatkowo inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami, co tylko podsyca naszą ciekawość, a tym samym zwiększa chęć jak najszybszego poznania prawdy.

Fabuła przedstawiona jest w dwóch perspektywach czasowych, co daje nam lepszy obraz zbrodni oraz poszczególnych wydarzeń, a także możliwość zrozumienia postępowania bohaterów.

„Miasteczko Twin Falls” to genialnie skonstruowany thriller, naszpikowany wieloma emocjami, w którym autorka w bardzo realistyczny sposób przedstawia nam problemy, którymi boryka się dzisiejsza młodzież — odrzucenie, wyśmiewanie, brak akceptacji, pragnienie miłości. To historia, która zmusza nas do zastanowienia się nad tym, ile jesteśmy w stanie poświęcić i jak daleko się posunąć, by ratować własne dzieci?

„Miasteczko Twin Falls” to jeden z lepszych thrillerów, jakie miałam przyjemność przeczytać i Was również zachęcam do sięgnięcia po ten tytuł. Poruszający przyprawiający o dreszcze, genialny!

Informacje dodatkowe o Miasteczko Twin Falls:

Kup książkę Miasteczko Twin Falls

Sekret pacjentki
Loreth Anne White0
Okładka ksiązki - Sekret pacjentki

Są sekrety, dla których warto żyć, i takie, za które trzeba zabić Lily Bradley ma idealne życie. Wspaniały mąż, dom nad morzem, własny gabinet psychologiczny...

Nasze idealne małżeństwo
Loreth Anne White0
Okładka ksiązki - Nasze idealne małżeństwo

Nic nie jest tym, czym wydaje się pierwszy rzut oka Ellie jest gotowa zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Kiedy poznaje Martina, czuje, że w końcu spotyka...