Club Sensual Desire. Brutalne zagranie

Brutalne zagranie to ostatnia część serii club sensual desire. I muszę Przyznać, że jest najlepsza.  Wszystkie trzy tomu tworzą idealną całość. W trzecim tonie poznamy dalsze lody naszych bohaterów z poprzednich części, choć to będzie wątek poboczny bo główną bohaterką będzie Abigail.

Abigail to młoda kobieta, która ma za sobą trudne przeżycia. Poznajemy ja w tomie drugim jako siostrę Adeline. Wredna, pozbawiona skrupułów ukradła siostrze narzeczonego tuż przed ślubem. Tylko czy to wyszło jej na dobre? Abigail postanowiła się zmienić. Rzuciła pracę prawnika i założyła własna restauracje. Rozwiodła się i wychowuje samotnie syna. Stara się naprawić także relacje z Adeline. Kiedy na jej drodze staje Axel, Abi myśli, że w końcu  do niej uśmiechnęło się szczęście. Czy tak jest na pewno? Kim jest Axel?

Axel to bezwzględny człowiek, który pod przykrywką biznesmena zajmuje się nielegalnymi interesami. Kiedy Dan, mąż Abi nie jest w stanie spłacić długu oferuje w zamian soją żonę. Axel postanawia odebrać swój dług. Początkowo udaje miłego faceta , usypiając czujność Abi. Wkrótce pokaże swoją prawdziwa twarz?

Muszę przyznać, że fabuła wciąga od początku. Mamy tu dużo intryg, tajemnic i mimo że intencje Axela znamy od początku, jakoś gdzieś była ta iskierka, że może wszystko pójdzie nie tak jak on sobie zaplanował? Przecież poprzednie tomy były w podobnym stylu. Nic bardziej mylnego. Axel do końca pozostanie tym złym a tym dobrym będzie ktoś , kto początkowo grał 2 skrzypce. Darren, cichy i spokojny barman, który nie poddaje się tak łatwo i zawalczy o swoja "przyjaciółkę".

Postacie są bardzo dobrze wykreowane. Abigail to silna babka, która początkowo nie daje sobie wejść na głowę. Z czasem pozwala na więcej ale kiedy trzeba umie powiedzieć dość. Całość jest napisana fajnym stylem z narracją z perspektywy kilku osób. . Osobiście uwielbiam takie książki. Lubie gdy poznajemy historię z perspektywy głównych bohaterów. Dodatkowy plus za to , że książka nie jest tylko romansem. Sceny erotyczne przeplatają się z tymi kryminalnymi. W dodatku książkę czyta się szybko i przyjemnie. Rozdziały nie są ani za krótkie, ani za długie a całość spójna z poprzednimi częściami. Nie zabrakło też scenek z motywem bdsm, choć nie było ich wiele. Razem z bohaterką przezywamy trudne, wręcz dramatyczne chwile. Czy Abigail odnajdzie szczęście? Odpowiedz na to pytanie znajdziecie w książce. Polecam

Informacje dodatkowe o Club Sensual Desire. Brutalne zagranie:

Kup książkę Club Sensual Desire. Brutalne zagranie

Club sensual desire. Niebezpieczny układ
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Club sensual desire. Niebezpieczny układ

Pożądanie. Bogactwo. Tajemnica. Seks. Miłość. Julianne i Austin padają ofiarami spisku rodziców, którzy chcą zaaranżować ich małżeństwo. Kobieta jest...

Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu

Pełna emocji, namiętności i ostrego seksu powieść o tym, że tajemnice zawsze wychodzą na jaw, a z przeszłością należy się zmierzyć, by móc budować siebie...