Nic do stracenia

✨Spokojny początek powieści w pewnym momencie nabiera akcji w miejscu,którym teoretycznie powinno być bezpieczne.
Mając w życiu wolną wolę dowiadujemy się co to za komfort—-doceniamy dopiero gdy ją stracimy.
Bohaterowie mimo swoich wad dają się polubić od samego początku.Skrywane sekrety i tajemnice wraz z poznawaniem nowych informacji zostają odkryte.
Myślałam,ze książka mnie nie zaskoczy…pomyliłam się.Odkrywane fakty z przeszłości Arii stają się zaskakujace i niebezpieczne.Czasem lepiej nie wiedzieć wszystkiego o swojej rodzinie,ponieważ prawda może się okazać zgoła inna niż się ją zna.
Postać Amanda była tajemnicza.Nie potrafiłam odgadnąć co kryje się w tym mężczyźnie i jakie ma prawdziwe zamiary.Dopiero odkrycie wszystkich tajemnic sprawia,że zrozumiałam jego działania i decyzje.Pomimo swojej mrocznej aury zyskał moją sympatię i trzymałam kciuki za powodzenie zaplanowanych działań.

Historia potrafi zaskoczyć i zainteresować swoją fabuła.Niebezpieczne chwile budziły mój niepokój na szczęśliwe zakończenie historii…Gorące sceny,niebezpieczni mężczyźni,strach o życie,walka o przyszłość to wszystko co znajdziecie w tej książce!

Przekonajcie się,czy naprawdę można w swoim życiu nie mieć nic do stracenia …
Książka godna przeczytania-polecam📖

Informacje dodatkowe o Nic do stracenia:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2022-09-28
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Nic do stracenia

Kup książkę Nic do stracenia