Recenzja książki: Wybrane narzędzia do programu psychostymulacji dzieci w wieku przedszkolnym z deficytami i zaburzeniami rozwoju

Recenzuje: truskawka2

Dziecko w przedszkolu nie jest czystą kartka. Ma już swój zasób doświadczeń, umiejętności, a także słabe strony. Jak zdiagnozować u malucha mocne punkty i trudności, nad którymi trzeba będzie popracować? Autorki proponują obserwację dziecka podczas różnego typu zabaw i podają przykłady zajęć, które pozwalają ocenić rozwój dziecka. Podkreślają, że warto się skupić na talentach, a słabości korygować mimochodem, nie przywiązując do nich nadmiernej uwagi.

Wybrane narzędzia do programu psychostymulacji dzieci w wieku przedszkolnym z deficytami i zaburzeniami rozwoju to książka ze wszech miar potrzebna, o bardzo interesującej tematyce. Uwagi mam tylko do kompozycji. Wyliczanka różnych ćwiczeń powoduje wrażenie monotonii. Brakuje elementów graficznych, które mogłyby uatrakcyjnić całość.

dr Kalina Beluch

Kup książkę Wybrane narzędzia do programu psychostymulacji dzieci w wieku przedszkolnym z deficytami i zaburzeniami rozwoju

Zobacz opinie o książce Wybrane narzędzia do programu psychostymulacji dzieci w wieku przedszkolnym z deficytami i zaburzeniami rozwoju
Powrót matki
Danuta Awolusi ;