Zdjęcie - Natalia Nowak-Lewandowska

Natalia Nowak-Lewandowska


Natalia Nowak-Lewandowska to polska pisarka, autorka powieści obyczajowych i kryminalnych. 

Natalia Nowak-Lewandowska - biografia, życie i twórczość

Natalia Nowak-Lewandowska to pisarka, którą czytelnicy pokochali. Zajmowała się recenzowaniem nowości wydawniczych, by z czasem skupić się na ich tworzeniu. Praca psychoterapeuty dziecięcego pozwoliło jej dobrze poznać psychologię ludzi i relacje między nimi. Dlatego w swoich powieściach zwykle porusza tematy społecznie ważne, często - niełatwe. 

Natalia Nowak-Lewandowska zadebiutowała w 2016 roku opowiadającą o przemocy domowej powieścią Pozorność. Głód miłości, z pozoru będący romansem, pozostał w pamięci czytelników na długo. Po powieściach obyczajowych w swoich książkach Natalia Nowak-Lewandowska spróbowała poruszyć tematy kryminalno-sensacyjne, a uczyniła to w serii Teoria gier w skład której wchodzą powieści Układanka oraz Pionki

Natalia Nowak-Lewandowska opublikowała również opowiadającą o stalkingu powieść Joker oraz książkę Cień w lustrze, mówiącą o kobiecym alkoholizmie. 

Natalia Nowak-Lewandowska - twórczość

Natalia Nowak-Lewandowska - wiadomości

Natalia Nowak-Lewandowska - publicystyka

Cytaty Autora

To, co się wydarzyło, było ścianą, do której doszłam i odbiłam się. Uciekałam wiele lat, ale ucieczka powoduje tylko, że nigdy nie otrzymujemy odpowiedzi.


Więcej

Pomimo całego zła, jakie mu wyrządziłam, nadal był ze mną i wierzyłam, że nadal mnie kochał.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy