Quantcast

Piotr C.


Piotr C. to bloger, pisarz, człowiek opowiadający historie. Największą popularność przyniosła mu powieść Pokolenie Ikea. 

Piotr C. - biografia, życie i twórczość

Piotr C. mieszka na Ochocie. Uwielbia słuchać historii, ale jeszcze bardziej lubi je opowiadać. 

Piotra C. na Facebooku śledzi ponad 25 tysięcy osób. Jego książki sprzedały się w nakładzie ponad 100 tysięcy egzemplarzy. 

Piotr C. publikuje pod pseudonimem, dbając o zachowanie tajemnicy swojej tożsamości. Nimb tajemnicy, którym się otacza, z pewnością przyczynia się do popularności jego książek. Nie występuje w telewizji, rzadko udziela wywiadów. Stoi z boku, bacznie obserwując współczesny świat i ironicznie, wręcz – cynicznie opisując to, co zauważy. 

Czytaj również: Piotr C. - cytaty

Piotr C. podkreśla, że świat opisuje takim, jakim jest, bez koloryzowania czy upiększania. Wiele w jego powieści gorzkich słów wobec współczesnych związków, celebrytów, świata mediów. 

Pokolenie Ikea mówiło o współczesnych ludziach, którzy żyją i pracują tylko po to, by spłacać własne kredyty. Brud - o facecie, który wie, że każdy człowiek skrywa jakąś tajemnicę, brud. # to o nas to historia o miłości w czasach serwisów społecznościowych i o szukaniu spełnienia. Gwiazdor stanowił satyrę na świat celebrytów. Solista to opowieść o zdradzie. 

Najnowsza książka Piotra C. to Roman(s) – historia o miłości. Czy prawdziwej? Warto się o tym przekonać podczas lektury. 

 

Piotr C. - twórczość

Piotr C. - wiadomości

Piotr C. - publicystyka

Lista fanów

przesuń
Użytkownik Kiedy został fanem
majeczka79 2018-12-22 22:26:19
Cytaty Autora

Prawnicy są potrzebni jak oczyszczalnia ścieków, która kieruje gówno w odpowiednią stronę. A każdy adwokat jest uzależniony od listonosza i zszywacza.


Więcej

W Polsce nawet pogoda robi nas w chuja.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy