Forum

Wątek - Nowa szata graficzna serwisu Granice.pl - zgłaszajcie błędy
← powrót

Kto Post
gendun
Avatar użytkownika - gendun
2017-07-25 08:25:17

Nie wiem jak jest u innych uzytkownikow,ale dzis za logowanie systrm nie dodal mi punktow.

MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2017-07-25 10:09:54

Mnie też nie. Może już nie będzie punktów za logowanie? ;)

Dakota
Avatar użytkownika - Dakota
2017-07-25 18:27:57

U mnie nadal występuje błąd z dodawaniem opinii o książkach. Ba, doszło nawet do tego, że opinia o Szansie Vi Keeland znajduje się w recenzjach do Nie zapomnij mnie Anny Bellon. Jestem zasmucona, że nie mogę dodawać opinii :(

Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2017-07-27 21:06:33

Dodając nową pozycję książkową do wortalu wpisałam nazwę wydawnictwa. Wcześniej pojawiałą sie lista wydawnictw i wybierałąm z niej włąściwe. Tym razem lista mi się nie pojawiłą, a po dodaniu ksiazki w tym miejscu mam brak wpisanego wydawnictwa...

ewaboruch
Avatar użytkownika - ewaboruch
2017-07-29 13:31:10

Przy dodawaniu ksiązki zauważyłam drobny problem, a mianowice nie dodaje wydawcy. Wprowadziłam go ręcznie, gdyż lista wydawców nie działała, ale wydawca się nie pokazałam. Widać to przy książce "Mistyfikacja" Prestona Douglasa.

magdalenardo
Avatar użytkownika - magdalenardo
2017-07-31 17:26:16

Nie działa wyszukiwarka. Wpisuję tytuł, klikam na lupę i nic... ale może to tylko chwilowe?! Sprawdzicie?

Dzięki za respektowanie naszych uwag i pomysłów, od pierwszej zmiany do dzisiaj wprowadziliście dużo poprawek, a i w sklepiku udało mi się dokonać wymiany i to na książkę, którą bardzo, bardzo chciałam mieć :)

slk
Avatar użytkownika - slk
2017-08-01 12:54:57

Dakota
- czy dodawanie opinii działa Ci już poprawnie? Wprowadziliśmy kolejne poprawki.

Do wszystkich:
czy dostajecie już punkty za logowanie? Generalnie pytam przede wszystkim o dzień dzisiejszy-wczorajszy, system powinien działać już w pełni poprawnie.

Shi4, ewaboruch
- Dzięki za zgłoszenie błędu z dodawaniem wydawnictwa, śledzimy ten problem i z pewnością go wyeliminujemy

magdalenardo
- Przycisk lupy faktycznie nie działa, zgłosiłem programiście. Spróbuj po wpisaniu tytułu wcisnąć „enter” na klawiaturze - to powinno rozwiązać problem doraźnie :)

Dakota
Avatar użytkownika - Dakota
2017-08-01 13:12:28

slk, dziękuję bardzo. Teraz działa idealnie. Mam jeszcze prośbę. Byłaby możliwość usunąć recenzję Szansy przy książce Nie zapomnij mnie?  Pomieszały się i głupio to wygląda, to ta, o której pisałam w wiadomości prywatnej :) Niestety nie ma możliwości jej edytować :) 

http://www.granice.pl/ksiazka/nie-zapomnij-mnie/5982032

 

slk
Avatar użytkownika - slk
2017-08-01 13:53:44

dakota - chyba udało mi się usunąć to, co trzeba :) dzięki i pozdrawiam! 

violabu
Avatar użytkownika - violabu
2017-08-02 09:49:32

1. Bardzo dobrym pomysłem jest historia książek zamówionych w sklepiku za punkty. 

Numeracja ich jest jednak od cyfry 0 zamiast 1.

2. Po zalogowaniu, jeśli zapomnę się wylogować, to i kolejnego dnia jestem zalogowana. To za długo. Proszę o skrócenie tego czasu.

3. Wciąż brakuje "skrótu" na głównej stronie do ostatnich 3 aktywności na forum.

 

MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2017-08-02 12:54:19

W wersji mobilnej nadal nie widać kto na jakiej półce ma daną książkę. Z komputera pięknie wszystko widać. Z telefonu niestety nie :(

Dakota
Avatar użytkownika - Dakota
2017-08-03 10:32:29

A już myślałam, że nie będę musiała pisać w tym wątku. Chciałam zmienić awatar, załadowałam plik (zalecany, 250x250), jednak po kliknięciu "zapisz" pojawia się tylko puste pole w przeglądarce, a jak wrócę do profilu, to wyświetla mi się domyślny awatar z jabłkiem :/ Robiłam tak z innymi plikami i nadal jest to samo.

Beata
Avatar użytkownika - Beata
2017-08-06 19:13:55

Uprzejmie proszę o dodanie mojego imienia i nazwiska przy moich tekstach wszystkich, np. przy:

http://www.granice.pl/publicystyka,panny-w-cieniu-wesela--maria--zofia-i-eliza-parenskie,892

Dziękuję,

Beata Bednarz

slk
Avatar użytkownika - slk
2017-08-08 13:34:50

MonikaP
- Wyświetlanie półek na telefonie mamy w zadaniach do wykonania

Dakota
- Zmianę avatara wpisaliśmy na listę błędów do wyeliminowania

Beata - Prosimy o sprawdzenie w ustawieniach na karcie „Ustawienia prywatności”, czy ma Pani zaznaczoną opcję „Moje imię i nazwisko ma być widoczne” oraz czy w karcie „Adres wysyłki paczek” ma Pani wpisane imię i nazwisko?

njnowak
Avatar użytkownika - njnowak
2017-08-08 14:27:32

Nie wiem, jak się dostać do panelu administracyjnego BLOGA!

Boję się, że mój blog został całkowicie oddzielony od konta. :-(

http://www.granice.pl/blog,njnowak,1

 

slk
Avatar użytkownika - slk
2017-08-08 14:46:37

njnowak

- trwają prace nad przywróceniem panelu administracyjnego bloga, bardzo przepraszamy za utrudnienia. Prosimy się nie martwić - blog nie jest odłączony od Pani konta :) 

njnowak
Avatar użytkownika - njnowak
2017-08-08 15:13:06

Bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam. :-)

ejotek
Avatar użytkownika - ejotek
2017-08-10 15:26:46

Teraz jest wszystko super duże, widoczne :)

Jednak samo dodawanie nowych książek/recenzji jest bardziej skomplikowane i trwa dłużej :(

Mam też problem z obsługą własnych  opinii, pierwszą dodaną książkę nie widziałam jak dodać i obecnie opinia znajduje się dwa razy - nie jestem w stanie usunąć jednej - proszę o usunięcie jednej opinii przy książce http://www.granice.pl/ksiazka/nakarm-mnie/5924350

 

Dziękuję :)

kanon
Avatar użytkownika - kanon
2017-08-20 08:06:01

 Nie działa wyszukiwarka. 

nureczka
Avatar użytkownika - nureczka
2017-08-21 17:08:36

Dodałam książkę do biblioteczki. Zmieniałm jej status na "Przeczytana", dodałam opinię.

1. Nie widać mojej opinii na stronie książki (w Biblioteczce widac tylko kawałek pierwszego zdania).

2. Nie ma mojego awatara ani statusu na stronie książki

Odpowiedz