Forum

Wątek - Grupa wsparcia - 52 książki 2015
← powrót

Kto Post
helena610
Avatar użytkownika - helena610
2015-01-06 00:22:41

Ja też już mam za sobą 2 pozycje ;) podobnie jak nikolsosna mam małe dziecko, ale jak książka ciekawa to nawet ponad 500 stron da się przeczytać w dwa dni ;)
chabrowacczyteln
Avatar użytkownika - chabrowacczyteln
2015-01-06 17:53:25

3/52 Za mną ,,Bez przebaczenia" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Magiczna i emocjonalna książka
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2015-01-06 19:29:57

6/52 Patrycja Hurlak "Nawrócona wiedźma: - Krótka, pisana normalnym językiem książka, a właściwie świadectwo kobiety wyrwanej ze szponów szatana. Każdy powinien bez wyjątku sięgnąć i przekonać się czym jest na przykład chodzenie do wróżki, bądź czytanie horoskopów i bawienie się w czary.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Mirania
Avatar użytkownika - Mirania
2015-01-06 20:27:46

I ja się zgłaszam. Trzy pozycje, niezbyt długie, już za mną: "Profesor Stoner", "Pole garncarza" oraz "Perełka" Modiano. Większym wezwaniem jest "Nawałnica mieczy", którą właśnie rozpoczęłam. Pozdrawiam!
AgnieszkaG
Avatar użytkownika - AgnieszkaG
2015-01-06 22:26:30

W roku 2014 przeczytałam 99 książek. Szkoda, że nie wiedziałam o tym wyzwaniu. Ale to nic. W tym roku mam nadzieję pobić swój rekord. Póki co przyjęłam wyzwanie 52 książek. Pierwszą mam za sobą. "Balladyna". Lubię czasem wracać do tego, co mnie ciekawi. I ciagle odkrywam w tej książce coś nowego. Wyjątkowo tym razem zwróciłam uwagę na postać Filona, która zawsze wydawała mi się mało potrzebna. Ale cos jest w lamencie kochanka, bolającego nad Aliną.
Deutschland191
Avatar użytkownika - Deutschland191
2015-01-07 11:34:05

Za mną przeczytane w tym roku dopiero dwie książki Richard Paul Evans "Na rozstaju dróg" i Lisa Scottoline "Nie odchodź"
Habina
Avatar użytkownika - Habina
2015-01-07 11:50:58

Za mną 'Zamknięci' Krasnodębskiego. Na finiszu 'Już czas' Picoult. Kolejna będzie najprawdopodobniej 'Czarne skrzydła' Kidd Sue.
monotema
Avatar użytkownika - monotema
2015-01-07 14:09:14

W roku 2014 czy 2015? Że dopytam...
nikolsosna
Avatar użytkownika - nikolsosna
2015-01-07 14:59:02

o rany weszlam żeby się pochwaliś że przeczytałam już jedną ksiązkę ( własciwie to zaczęam przed sylwestrem czyli jeszcze w starym roku ; ale mam nadzieję że będzie sie liczyła ) a tu już co poniektórzy 4-5 ksiązek połknęli , kurcze niestety nie mam tyle czasu na czytanie, ale mam nadzieję że uda się choć kilka minut dziennie oddać mojejmu nałogowi , i że ksiązek mi w tym roku nie zabraknie
wika9
Avatar użytkownika - wika9
2015-01-07 15:53:13

Na razie na koncie jedna przeczytana pozycja. Druga - w czytaniu. Wczoraj zaczęłam "Bezcennego", która na mojej półce spokojnie leżakowała i czekała na swoja kolejkę. Co prawda, nie ma tu Szackiego, ale zapowiada się i tak interesująco. Chciałaby się powiedzieć, to przecież Miłoszewski, więc inaczej być nie może. Nikolsosna polecam Larsa Keplera i Karin Slaughter. Dla mnie to autorzy the top.
chabrowacczyteln
Avatar użytkownika - chabrowacczyteln
2015-01-08 17:12:48

4/52 Za mną ,,Sto imion" Cecelii Ahern. Strasznie polubiłam jej pisanie, książki jej autorstwa są takie ciepłe i magiczne. Teraz też tak było :)
Pilar
Avatar użytkownika - Pilar
2015-01-08 17:32:28

7/52 - Michał Olszewski SJ "Żyć w Duchu Świętym" - Maraton trwa, ale to dlatego, że mam teraz trochę za długi urlop i mogę sobie pozwolić na czytanie :) Rekolekcje w pigułce z księdzem Michałem Olszewskim. Warto o niej zacząć, by głębiej poczuć czym jest życie w Duchu Świętym.
monweg
Avatar użytkownika - monweg
2015-01-08 17:37:48

1/52 - Księżyc nad Rubieżą - Ilona Andrews Księżyc nad Rubieżą jest drugą częścią cyklu Na krawędzi. Na szczęście dla mnie, można zacząć czytać w dowolnym momencie. Książki łączy sceneria, ale dzielą opowiadane historie. Gdy więc dostałam propozycję z Fabryki Słów, nie wahałam się ani chwili. Wszak to fantastyka, a tę naprawdę bardzo lubię.
monweg
Avatar użytkownika - monweg
2015-01-08 17:44:43

2/52 - Zalotnice i wiedźmy - Joanna Miszczuk Kontynuacja fascynujących losów bohaterek powieści Matki, żony, czarownice. Ciągnięte na siłę, przez trzy lata małżeństwo z Piotrem, w większości na odległość (ona w Berlinie, on we Wrocławiu), musiało się skończyć. I tak się stało. Po życiowych rozterkach Asia odnosi sukcesy w pracy zawodowej. Niestety i tutaj los szykuje dla niej niemiłą niespodziankę. Nagła śmierć Dietera, szefa Asi, skutkuje dużymi zmianami w firmie. Nikt już nie jest bezpieczny na swoim stanowisku pracy. Czy kobieta znów będzie musiała zaczynać wszystko od początku?
just_monca
Avatar użytkownika - just_monca
2015-01-09 14:04:57

Ja naturalnie zaczęłam od fantastyki (to się nazywa uzależnienie). Za mną szósta część "Darów Anioła" przede mną druga Percy Jacksona. Co będzie dalej - wyjdzie w praniu ^^
MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2015-01-09 14:50:13

Za mną dopiero jedna książka, ale za to prawie 1000 stron - "Księgi Jakubowe" Olgi Tokarczuk. Polecam nie tylko miłośnikom historii. Powieść napisana przepięknym językiem, obszerna, wymagająca skupienia, wciągająca. Teraz zabieram się fantastykę przygodową czyli "Ewangelię krwi" Rollinsa. Zaczyna się obiecująco!:)
szmaragdova
Avatar użytkownika - szmaragdova
2015-01-09 20:24:09

Czytam już 6tą w tym roku. "Amon. Mój dziadek by mnie zastrzelił". Wstrząsająca i ciekawa pod względem socjologicznym. Na czytniku książka jednak szybciej wchodzi i wygodniej się czyta, choć przyznaję, jest żal, że nie stoi na regale i jej nie widać.
takahe
Avatar użytkownika - takahe
2015-01-09 22:57:44

7/52 ==> "Skradziona" Clara Sanchez
nunachopin
Avatar użytkownika - nunachopin
2015-01-10 12:38:10

Zgłaszam się do wyzwania. W 2014 tylko 55 książek, w tym roku musi być lepiej. ;)
AnnaN32
Avatar użytkownika - AnnaN32
2015-01-11 11:35:30

Cóż, trochę mnie dziwią osoby, które twierdzą, że przeczytały już 6 czy 7 książek, wydaje mi się, że czytam sporo, póki co 3 sztukę w tym roku. Nie pracuję. Jakim cudem ktoś przeczytał już 7 książek skoro dziś 11 stycznia. Opcje widzę trzy. Albo to ściema, bo i tak nie da się tego sprawdzić.Albo ktoś nie śpi nie pracuje i nic nie robi tylko czyta. Albo to książki po maks 100 stron. Proszę odpowiedzcie jak to jest naprawdę. Bo kto zabroni mi wrzucić jako przeczytane teraz książki, które przeczytałam w tamtym roku? Będę wdzięczna jeśli ktoś odniesie sie do mojej wypowiedzi bo mnie to gnębi.
Odpowiedz