Forum

Wątek - Anna Zgierun-Łacina odpowiada na pytania czytelników
← powrót

Kto Post
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-03-18 15:46:24

Najserdeczniej dziękujemy za ciekawą rozmowę i poświęcony czas zarówno Autorce, jak i uczestnikom naszej dyskusji. Nagrody w naszym konkursie otrzymają zaś Izabela81, white_swan i kacpi. To oczywiście nie wszyscy uczestnicy, którzy zasłużyli na nagrody, jednak - niestety - ich liczba jest ograniczona. Dodatkowe wyróżnienia w postaci 500 punktów otrzymają biedro_nka, mskm13, Sylwia_T, blebleble i Naomi91. Laureatów nagród głównych prosimy o informację na pr@wwpol.com, czy chcieliby oni otrzymać 3500 punktów, czy też nagrody książkowe. Pozdrawiamy i zachęcamy do udziału w kolejnych spotkaniach, które na naszych łamach odbędą się już po Świętach Wielkanocnych!
mskm13
Avatar użytkownika - mskm13
2013-03-18 15:58:05

bardzo dziękuję za wyróżnienie i 500 pkt
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2013-03-18 16:22:21

Witam. Przepraszam, że piszę w tym wątku. Chciałabym się zapytać, co stało się z wątkiem Katarzyna Michalak - odpowiada na pytania czytelników. Zauważyłam, że Autorka wczoraj odpowiadała na pytania użytkowników portalu, sama też chciałam wziąć udział w dyskusji, ale nie mogę znaleźć wątku. Czy ktoś z redakcji mógłby mnie pokierować. Laureatom konkursu na pytania do Anny Zgierun-Łaciny gratuluję.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-03-18 16:31:28

Ratty Adalan Nie ma problemu. W związku z bardzo dużą aktywnością internetowych trolli, które zasypywały autorkę wiadomościami w prywatnym profilu w serwisie, zaś wątek zaśmiecali niewybrednymi komentarzami, musieliśmy zrezygnować z organizacji spotkania. Być może zorganizujemy je w czasie późniejszym, na pewno zaś zamieścimy redakcyjny wywiad z autorką. Przepraszamy wszystkich fanów twórczości Katarzyny Michalak i wszystkich, którzy już zaangażowali się w dyskusję, jednak walka ze zmasowanym atakiem wydawała się w pewnym momencie z góry skazana na porażkę. Pozdrawiamy.
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2013-03-18 16:37:45

Rozumiem i dziękuję za informację. Pozdrawiam R.A.
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2013-03-18 16:59:06

Oj, wielka szkoda. Że też jest wszędzie pełno takich trolli. Ja właśnie rano chcąc napisać kolejne pytania zauważyłam, że wątek zniknął :( Mam nadzieję, że Pani Katarzyna się nie zniechęci, bo to by znaczyło, że trolle wygrały... A tak w ogóle też dołączam swoje gratulacje dla zwycięzców!
blebelebe
Avatar użytkownika - blebelebe
2013-03-19 10:41:22

Dziękuję za wyróżnienie :) Bardzo mi miło. Ja w sumie tylko po to tak rano włączyłam komputer, gdyż przypomniałam sobie o tej dyskusji z panią Michalak, również mogłoby być ciekawie. A tu nawet na taką stronę zakradli się "trollownicy" :( Wielka szkoda.
blebelebe
Avatar użytkownika - blebelebe
2013-03-19 10:42:23

PANI ANIU, jeszcze jedno pytanie, tym razem z ciekawości :) Nie wiem, czy już pani o tym mówiła, ale nie rzuciło mi się w oczy. Dlaczego akurat teano?
teano
Avatar użytkownika - teano
2013-03-19 12:54:18

Blebelebe, Piszę o tym na swojej stronie i trochę w odpowiedzi White_swan. Teano była żoną Pitagorasa, naukowcem w spódnicy, a raczej w peplum, ma udział w jego badaniach i odkryciach naukowych, a po śmierci męża z sukcesem prowadziła jego szkołę.(Ich szkołę?) (Są wprawdzie głosy, że ani Pitagoras, ani Teano nigdy nie istnieli, ale ja w to nie wierzę. Gdyby nie istnieli, należałoby ich wymyślić.) Bardzo spodobała mi się ta postać, po raz pierwszy zetknęłam się z nią w jakimś zbiorku antycznych anegdot i zachwyciła mnie ciętymi ripostami. Myślę, że mamy trochę wspólnego jeśli chodzi o charakter, niezależność i... upodobanie do męża naukowca ;) Jestem też przekonana, że jej cięte riposty, mocne poczucie własnej wartości i upodobanie do męża wzięły się stąd, że czuła się przez niego doceniona - także intelektualnie, i że wspólnie mogli dzielić swoje pasje. Jeśli natomiast kobieta nie czuje się doceniona, albo co gorsza wydaje się jej, że mężczyzna, którego kocha, uważa ją za istotę niższego rzędu - wtedy zmienia się w... Ksantypę. Ja twierdzę, że Ksantypa, to żona zaniedbywana przez męża. Chociaż mój mąż podczas jednej z naszych dyskusji wystąpił z tezą, że być może Sokrates i Ksantypa kłócili się i dogryzali sobie, bo to zwyczajnie... lubili? Może był to rodzaj ich wspólnego tańca godowego, kompletnie niezrozumiałego dla postronnych obserwatorów? Hmmm... pogląd wart rozważenia. Tak czy siak, Teano jest mi bliska, choć... czasem pewnie potrafię być i Ksantypą ;)
white_swan
Avatar użytkownika - white_swan
2013-03-19 14:04:25

Bardzo dziękuję za wyróżnienie, tym bardziej, że naprawdę miło mi się rozmawiało z Autorką :) Z chęcią wybrałabym nagrodę książkową, tylko mam pytanie: są to losowe ksiażki-niespodzianki czy może coś autorstwa Pani Ani? Szkoda, że jednak spotkanie z Panią Kasią nie dobiegnie końca - miałam jeszcze kilka nurtujących mnie pytań. Że też zawsze muszą znaleźć się ludzie, którzy muszą innym dokuczyć, i to w tak przykry sposób :(
teano
Avatar użytkownika - teano
2013-03-19 14:23:35

White_swan zajrzyj TUTAJ Pytałaś (tam), kto Ci poleci coś lekkiego, no to polecam ;)
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-03-19 14:50:28

W naszym konkursie nagrodami są egzemplarze książki Kruchość jutra lub punkty :) Egzemplarze książek Pani Ani będzie można wygrać zapewne po premierze kolejnej. Ale na to będzie trzeba trochę poczekać :)
kacpi71935
Avatar użytkownika - kacpi71935
2013-03-19 16:23:42

bardzo dziękuję za 3500 punktów.,Szkoda,że jako nagroda nie było książek pani Ani.
teano
Avatar użytkownika - teano
2013-03-19 20:03:52

Premiera zapowiada się na koniec lata, lub początek jesieni, książka będzie miała tytuł "Miłość pod Psią Gwiazdą" i właśnie poszła do składu. Łączy się dość mocno z "Czynnikiem miłości" i "Kradzionymi różami", więc sugerowałabym do tego czasu nadrobić zaległości i sięgnąć po wymienione, wtedy przyjemność z czytania będzie większa. :) Chociaż książka jest tak napisana, że jeśli zacznie się czytać od niej, to nic się nie straci, bo najważniejszych tajemnic CM albo KR książka nie zdradza. Ale... znając dwie poprzednie ma się IMHO więcej przyjemności z czytania. Choć z drugiej strony, jeśli zacznie się od "Miłości pod Psią Gwiazdą" to później przy czytaniu poprzednich powinno się pojawić takie... "ach to tak było!" "Ach to STĄD się to wzięło!" "Aha, to o TO chodziło!" i... może się zrodzić chęć ponownego przeczytania, by sobie już wszystko poukładać we właściwych miejscach. Żeby nie było, że nie uprzedzałam ;)
kacpi71935
Avatar użytkownika - kacpi71935
2013-03-20 16:42:14

już czekamy z niecierpliwością!:)
teano
Avatar użytkownika - teano
2013-03-23 19:44:44

Kacpi (i nie tylko) à propos nagród, to chcę powiedzieć, że na facebooku mam zwyczaj co jakiś czas promować n-te polubienie którejś z fanpage. (albo autorskiej, albo książkowej) Są tam też od czasu do czasu ogłaszane konkursy lub linki do konkursów na zaprzyjaźnionych blogach czy portalach, gdzie nagrodami są moje książki. Z oczywistych względów nie mogę powiedzieć, które polubienie będzie tym razem promowane (setne już było) mogę zdradzić tylko że ponad 300 ale nie 350 ;)
kacpi71935
Avatar użytkownika - kacpi71935
2013-03-24 14:47:47

Wylosuję liczbę między 300 a 350 i polubię tą zkolei,którą wylosuję
Sylwia-T
Avatar użytkownika - Sylwia-T
2013-03-24 16:09:25

Ja również dziękuję za wyróżnienie, bardzo mi miło :) Pozdrawiam serdecznie i czekam na nową książkę. Właśnie wypożyczyłam sobie "Czynnik miłości" i już pierwsza strona mi się spodobała, bo za dawnych czasów, kiedy mieszkałam w Toruniu, też często "uciekała" mi jedenastka sprzed nosa :)A działki z "Kradzionych róż" znałam kiedyś jak własną kieszeń :) To jeden z powodów dla których lubię te książki - wracam w nich do Torunia, który znam i kocham :)
Odpowiedz