Forum

Wątek - Izabela Szolc odpowiada na pytania czytelników
← powrót

Kto Post
iszolc
Avatar użytkownika - iszolc
2013-06-03 12:03:36

do Wiktoriiia 1. Ja jestem bardzo uparta. :) 2. Steruje mną ciekawość. Choć ostatnio w moim życiu i mało ciekawośći i mało fantasy :) 3. Od początku było "na poważnie". 4. Od ucieczki od życia. :) 5. Nikt.
iszolc
Avatar użytkownika - iszolc
2013-06-03 12:21:33

do inspired7 1. Chciałam zafunkcjonować w szerszym gronie czytelników. A później rynek książkowy tak się zmienił, że pisanie opowiadań dla magazynów prasowych stało się niemożłiwe. 2. Wcześnie. Bardzo wcześnie, ale chyba już za późno. I chyba to nie był moment przełomowy. Raczej z jakiegoś przełomu wynikał. 3. Piszę różne książki, z różnych przyczyn. W sumie jednak to nie wiem na ile emocje wywołuje moje pisanie, a na ile imago mojej osoby. 4. Jest fantastyka z przesłaniem. Fntastyka pełna filozofii. Pełna egoizmu... Pełna lęków. W sumie najlepsza fantastyka różni się tylko dekoracją od powieści psychologicznej. Ale muszę przyznać, że nie mam ulubionych pisarzy. 5.To było bardzo, bardzo dawno temu. Proszę zajrzeć do archiwalnych magazynów "Czasu komiksu" i "AQQ". 6.Chyba nie. To zależy ile będę miała czasu na tym "najlepszym ze światów". 7. Ja nie mam pojęcia co jest teraz w kanonie. Zawsze jednak wydawało mi się, że czytamy w szkole za mało powieści innych niż polskie. Przez to-później- zapominamy, że jesteśmy częścią Europy. 8.Wkurzam się :) 9. "Budenbrooków" Manna 10. Lubię być konkretna. To mi odpowiada. Bywam gadułą- ale po flaszce. I wtedy wszyscy uciekają. :)
iszolc
Avatar użytkownika - iszolc
2013-06-03 12:31:20

do Mimozami Bardzo cenię z "Zimną krwią" Capot'a. Tak, uważam, że jest niezbędny. Chroni w pewnym stopniu przed popełnianiem błędów poprzedników.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
iszolc
Avatar użytkownika - iszolc
2013-06-03 12:54:57

Bardzo dziękuję za wspólną przygodę. A teraz: kawa i papieros. Pozdrawiam. Izabela Szolc
izabela81
Avatar użytkownika - izabela81
2013-06-03 14:49:52

Bardzo dziękuję za miłą rozmowę i pozdrawiam :)
inspired7
Avatar użytkownika - inspired7
2013-06-03 15:41:34

Dziękuję za ciekawą rozmowę ;)
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2013-06-04 13:50:28

Ja również dziękuję za sympatycznie spędzony czas. Pozdrawiam. Do zobaczenia w Pani książce.
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2013-06-04 14:04:12

I ja dziekuje za odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-06-05 11:47:29

Dziękujemy za ogromnie interesującą dyskusję, a Autorce za czas poświęcony na udzielenie odpowiedzi naszym Czytelnikom. Postanowiliśmy nagrodzić aniolka05, Melpomenę oraz Wiktoriiię. Laureatów prosimy o informację na pr@wwpol.com, czy chcieliby od nas otrzymać książkę Zapomnij patrząc na słońce, czy też 3500 punktów wymiennych na książki w naszym sklepiku. Pozostałym uczestnikom dyskusji przekażemy pakiety punktów.
Mimozami
Avatar użytkownika - Mimozami
2013-06-06 00:19:36

Dziękuję za odpowiedź C: A także za punkty. Gratulacje dla wyróżnionych pytających!
Odpowiedz