Forum

Wątek - Najpiękniejsze cytaty o miłości
← powrót

Kto Post
Pajczung
Avatar użytkownika - Pajczung
2014-02-07 23:15:56

Miłość to biegun ciepła Transcendentna energia Miłość to późna godzina Absolutna przyczyna Moje serce czasem też Czuje jej rytm Kiedy zamykam oczy Gdy nie dzieje się nic Taka miłość jest jedna Ty jesteś jedna Jesteś podwiniętą rzęsą pod moją powieką Taka miłość jest jedna Ty jesteś jedna Dlatego chciałbym ukryć nas Miłość nie drży na widok miecza Jest kruchym ciastem powietrza Którym zachłystuję się codziennie To cholerna niepewność Kiedy znowu wreszcie staniesz w drzwiach I to czy zobaczę Cię na pewno Kiedy znowu wreszcie staniesz w drzwiach I to czy zobaczę Cię na pewno Kiedy znowu wreszcie staniesz w drzwiachMiłość to raczej nie chemia To nie są małpie gaje Kiedy uśmiechamy się przez łzy Kiedy przeklinamy się nawzajem Ja nie mówię kocham Pewnie dobrze sama wiesz dlaczego Jestem prostym pytaniem Ty jesteś na nie odpowiedziom
lizzie
Avatar użytkownika - lizzie
2014-02-08 00:38:27

W chwili, kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze. Carlos Ruiz Zafón
AmyColl
Avatar użytkownika - AmyColl
2014-02-08 13:48:42

"Kocham cię. Będę cię kochał do dnia, w którym umrę. A jeśli po tym jest jakieś życie, to wtedy też będę cię kochał." Cassandra Clare – Miasto Szkła
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
AmyColl
Avatar użytkownika - AmyColl
2014-02-08 13:49:11

"-I mam patrzeć, jak ty będziesz umawiać się z chłopcami, zakochasz się w którymś i wyjdziesz za mąż?- jego głos stwardniał.- A ja będę umierał po trochu każdego dnia." Cassandra Clare – Miasto Szkła
AmyColl
Avatar użytkownika - AmyColl
2014-02-08 13:49:44

"To w porządku kochać kogoś bez wzajemności, dopóki ten ktoś jest wart miłości. Dopóki na nią zasługuje." Cassandra Clare – Mechaniczny anioł
AmyColl
Avatar użytkownika - AmyColl
2014-02-08 13:50:08

"- Jest w nim zakochana. - Nie, nie jest. - Ależ tak, jest. Tylko jeszcze o tym nie wie." Kerstin Gier – Czerwień Rubinu
AmyColl
Avatar użytkownika - AmyColl
2014-02-08 13:58:38

"Jeśli zostaniesz - powiedział powoli - będę cię kochał na zawsze. Jeśli odejdziesz, będę cię kochał na zawsze" Kathleen Duey – Głód dotyku
inspired7
Avatar użytkownika - inspired7
2014-02-08 15:01:12

"Miłość jest zaw­sze no­wa. I bez względu na to, czy w życiu kocha­my raz, dwa, czy dziesięć ra­zy zaw­sze sta­jemy w obliczu niez­na­nego. Miłość może nas pogrążyć w og­niu piekieł, al­bo zab­rać do bram ra­ju - ale zaw­sze gdzieś nas pro­wadzi. I czas się z tym po­godzić, al­bo­wiem jest ona treścią nasze­go is­tnienia. Miłości trze­ba szu­kać wszędzie, na­wet za cenę długich godzin, dni, ty­god­ni smut­ku i roz­cza­rowań. Bo­wiem kiedy wy­ruszy­my na poszu­kiwa­nie miłości - ona zaw­sze wyj­dzie nam na prze­ciw. I nas wy­bawi". - Paulo Coelho
Karola28
Avatar użytkownika - Karola28
2014-02-08 20:00:58

Według mnie najpiękniej o miłości mówi Biblia. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. [List do Koryntian]
agusia32a
Avatar użytkownika - agusia32a
2014-02-09 02:14:41

Czym wyśpiewane z serca pieśni Czym najcudniejsze w pieśni słowo Czym smak truskawek i czereśni Bez tego kogoś co jest obok! Czym susza i uschnięta jabłoń? Czym bieda i wysokie ceny? Gdy na nas takie szczęście spadło Że wzajem kochać się umiemy? P. Rubik "Miłość to wierność wyborowi"
anuszka
Avatar użytkownika - anuszka
2014-02-09 16:51:03

Mam tak wiele, a uczucie do niej pochłania wszystko; mam tak wiele, a bez niej wszystko staje się niczym. Johann Wolfgang Goethe – "Cierpienia młodego Wertera"
anuszka
Avatar użytkownika - anuszka
2014-02-09 16:55:51

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał... Stefan Żeromski – "Syzyfowe prace"
anuszka
Avatar użytkownika - anuszka
2014-02-09 17:08:39

I słowa asekuracyjne: Tak bardzo boję się stracić coś, co kocham, że nie chcę kochać niczego. Jonathan Safran Foer – "Strasznie głośno, niesamowicie blisko"
bozena62
Avatar użytkownika - bozena62
2014-02-09 18:34:09

„Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem”
Zojka
Avatar użytkownika - Zojka
2014-02-09 18:41:07

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. AUTOR: A. de SAINT-EXUPERY
Martinezzz
Avatar użytkownika - Martinezzz
2014-02-09 19:00:06

Jednym z moich najulubieńszych cytatów o miłości są słowa Juliana Tuwima (bardzo zresztą pasujące do nagrody): „Jaka to oszczędność czasu- zakochać się od pierwszego wejrzenia.” :)
brzoza_dg
Avatar użytkownika - brzoza_dg
2014-02-09 20:46:26

Miłość kpi sobie z rozsądku. W tym jej urok i piękno Pani Jeziora A. Sapkowski
inspired7
Avatar użytkownika - inspired7
2014-02-09 20:50:59

"Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej" — Paulo Coelho
marcia7
Avatar użytkownika - marcia7
2014-02-09 22:17:39

Miłość to nie jest patrzenie sobie w oczy ale wspólne patrzenie w tym samym kierunku. St Exupery
adamorek
Avatar użytkownika - adamorek
2014-02-09 22:20:26

Mów szep­tem, jeśli mówisz o miłości. William Shakespeare
Odpowiedz