Forum

Wątek - Grupa wsparcia - 12 książek
← powrót

Kto Post
aishiteru
Avatar użytkownika - aishiteru
2014-01-07 12:17:39

Żaden wstyd! Oczami wyobraźni widziałam małego szkraba z książką i mnie również to chwyciło za serce. Oby tylko z roku na rok było więcej i więcej tych książek, ale Zuzia od małego pobija rekordy... więc na pewno nie będzie z tym problemu. :) No i okazuje się, że dzieci biorących udział w wyzwaniu było więcej! Dla Pani córki również wielkie gratulacje. :)
morgit
Avatar użytkownika - morgit
2014-01-07 14:15:26

Przekażę Zosi Wasze gratulacje - na pewno bedzie jej miło ;) Tez jestem z niej dumna :) Chciaż w sumie nie miała wyjścia - jak się ma mamę "pracującą w książkach" to sami wiecie ;)
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-01-13 09:24:10

Rozstrzygnęliśmy już pierwsze spośród ubiegłorocznych wyzwań - wyzwanie 12 książek. Wybór był naprawdę trudny, a przejrzenie wszystkich biblioteczek, opinii i recenzji zajęło nam sporo czasu. Jak wiecie, nie możemy nagrodzić wszystkich uczestników wyzwania. Musieliśmy wybrać trzy osoby, które otrzymają zestawy książek. Pozostali uczestnicy wywania zostaną wyróżnieni specjalnymi pakietami punktów, uzależnionymi od ich aktywności w wyzwaniu. W wyzwaniu "12 książek 2013" wzięło udział 21 osób. Przeczytały one łącznie 271 książek. Dodaliście 229 opinii do książek przeczytanych w ramach wyzwania oraz 64 recenzje. Zestawy nagród książkowych otrzymają od nas: aishiteru, zoooosia oraz mirabell3012. Serdecznie gratulujemy, laureatów prosimy o przesłanie danych do wysyłki na adres: pr@wwpol.com Pozostałe wyzwania rozstrzygać będziemy sukcesywnie w najbliższych dniach i tygodniach. Bardzo dziękujemy Wam za wspólną zabawę i już teraz zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji naszych wyzwań.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Odpowiedz