Forum

Wątek - Baza interpretacji lektur na maturze
← powrót

Kto Post
NetIsmena88
Avatar użytkownika - NetIsmena88
2015-04-15 14:57:39

Cześć! Jestem absolwentką humanistyki. Zawsze lubiłam książki, lektury i wszystko co pisane, drukowane i pachnąće paierem. Mam pracę, ale jak narazie wynagrodzenie jest dość słabe. Chciałabym dorobić poprzez internet, a dokładnie chciałabym interpretować lektury, które najczęściej pojawiają się na maturze. Wszystko byłoby widoczne po zalogowaniu albo tak, żebym mogła pobierać opłatę za każde pobranie interpretacji. Co myślicie? Będą chętni?
DrJorge2660
Avatar użytkownika - DrJorge2660
2015-04-27 11:24:58

No właśnie, jest kilka takich portali, gdzie można nawet zlecić napisanie pracy domowej. To nie jest zbyt wychowawcze, ale takie mamy czasy. Twój pomysł to coś mniej więcej w tym temacie. Jedno jest pewne, że gdybyś za te opracowania dała płatność SMS, to sądzę, że liczba chętnych byłaby duża. Może samo opracowanie lektury nie jest tak złe, jak pisanie pracy za kogoś.
Terrellxyz74
Avatar użytkownika - Terrellxyz74
2015-04-27 12:08:33

Witaj, jest spore zapotrzebowanie na takie usługi, ale nie wiem czy to najlepsza pora roku, bo koniec roku za pasem. Musiałabyś trochę przyspieszyć. Chyba, że chcesz zacząć od przyszłego roku szkolnego. Poza interpretacją lektur, mogłabyś również pisać charakterystyki bohaterów, przykładowe rozprawki. Cenę mogłabyś dopasować do danego tekstu.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Domawit77
Avatar użytkownika - Domawit77
2015-04-27 17:35:18

Zgadzam się również, że jest kilka portali z takim pomysłem, ale uważam,iż w dzisiejszych czasach to bardzo ważne by jak najwięcej było takich stronek, tylko rzeczywiście pamiętaj by ceny były przystępne, a napewno Twoja stronka będzie popularna.
Odpowiedz
1