Okładka - FIFA 10 -  poradnik do gry

FIFA 10 - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2009
Dodał/a książkę:helion

Poradnik do gry FIFA 10 zawiera trzy podstawowe działy. Dwa pierwsze to sugestie dotyczące Trybu menedżerskiego oraz modułu Zostań gwiazdą. Znajdziecie tam wskazówki, które mają ułatwić zabawę i wytłumaczyć reguły. Trzeci dział to Sterowanie.

FIFA 10 - oficjalny polski poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

• Początek (Tryb menedżerski)
  • Kontrola (Zostań gwiazdą)
  • Legenda (Sterowanie)
  • Zawodnik (Zostań gwiazdą)
  • Juniorzy i poszukiwanie talentów
  • Strzały (Sterowanie)
  • Transfery (Tryb menedżerski)
  • Trening (Tryb menedżerski)
  • Porady ogólne (Tryb menedżerski)
  • Drybling i sztuczki (Sterowanie)

Informacja o grze

FIFA 10 to następna część słynnego symulatora piłki nożnej, wyprodukowana przez EA Sports. Znów mamy okazję wcielić się w słynnych zawodników na murawach najsłynniejszych stadionów świata. W porównaniu do poprzedniej części dopracowano zachowania piłkarzy, sztuczną inteligencję, a także dodano nowe możliwości opracowywania taktyk. Ponadto usprawniono tryb multiplayer i wzbogacono go o dodatkowe zabezpieczenia w rozgrywkach sieciowych.

Gra FIFA 10, to przedstawiciel gatunku piłka nożna. Tytuł wydany został w Polsce w 2009 roku i dostępny jest na platformach: X360, PS3, PS2, Wii, PSP, NDS, PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.