Mortal Kombat X - poradnik do gry

Niniejszy poradnik do gry Mortal Kombat X omawia najważniejsze funkcje gry i pomaga w poznaniu jej podstaw. Pierwszy rozdział tego poradnika zawiera słowniczek dzięki któremu gracz będzie mógł zapoznać się z obowiązującym w grze słownictwem, zwrotami i skrótami. Rozdział drugi w szczegółowy sposób objaśnia podstawy rozgrywki, takie jak: sterowanie postacią, wykorzystywanie paska Staminy i Super Metera, blokowanie ciosów, tworzenie kombosów oraz bardzo ważną kwestię w bijatyce - wyjaśnienie systemu klatkowego. W kolejnym rozdziale gracz będzie miał możliwość poznania wszystkich dostępnych w grze aren na których przyjdzie mu walczyć wraz z opisem wszystkich elementów interaktywnych z których można skorzystać w trakcie walki, aby zdezorientować przeciwnika. Znajdziesz tutaj również informację na temat Frakcji czyli ugrupowań do których można dołączyć. W kolejnej części poradnika będziesz mieć możliwość zapozniania się z trybami rozgrywki dostępnymi w grze: opis trybu fabularnego, wież, treningu, Krypty, jak i rozgrywek on-line. W ostatnim rozdziale znajdziesz opis poszczególnych postaci w trzech możliwych wariantach, ich specjalnych umiejętności, a także przykładowe kombosy, które można wykorzystać w trakcie gry.

Poradnik do gry Mortal Kombat X zawiera:

szczegółowe omówienie podstaw rozgrywki (sterowanie, wykorzystywanie paska Staminy i Super Metera, blokowanie ciosów, tworzenie kombosów, wyjaśnienie systemu klatkowego) omówienie wszystkich dostępnych aren oraz przedstawienie na screenach wszystkich elementów interaktywnych z których można skorzystać w trakcie walki. opis Frakcji do których gracz może się przyłączyć opis dostępnych trybów gry dla jednego gracza, dwóch graczy, jak i rozgrywek on-line opis postaci wraz z trzema możliwymi wariantami dla każdej z nich, opis umiejętności specjalnych wraz z przykładowymi kombosami, fatality i brutality

Poradnik do gry Mortal Kombat zawiera wszystko co niezbędne, żeby nauczyć się dobrze grać w tą krwawą bijatykę. Znajdziesz w nim m.in. informacje na temat trybów gry, dostępnych w grze aren oraz wszystkich bohaterów.

Mortal Kombat X - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

Scorpion (Postacie i combosy) Sub-Zero (Postacie i combosy) Zrozumienie Systemu Klatek (System) D'Vorah (Postacie i combosy) Erron Black (Postacie i combosy) Goro (Postacie i combosy) Ermac (Postacie i combosy) Sterowanie (Podstawy rozgrywki) Takeda (Postacie i combosy) Tryb fabularny (Tryby gry)

Informacje dodatkowe o Mortal Kombat X - poradnik do gry:

Wydawnictwo: Bezdroża