Franczyza - droga do sukcesu

Sieciowy system profitów Zalety i wady franczyzy Cechy odpowiedniego partnera biznesowego Wzory umów franchisingowych i agencyjnych Franczyzodawcy popularni na polskim rynku

Wybierz partnera dla siebie

Mimo myśli przewodniej ta książka to nie poradnik dla samotnych serc, chociaż udany biznesowy mariaż gwarantuje dostatnie i szczęśliwe życie obu stronom związku. A zasada "razem, choć osobno" nikogo nie ogranicza, dając cudowne poczucie wolności. Myślisz, że to utopia, marzenie ściętej głowy, niemożliwe do spełnienia tak w relacjach interpersonalnych, jak i interesach? W takim razie czas najwyższy, byś otworzył swą głowę (i serce) na franczyzę!

Czym jest franczyza? To koncepcja, która franczyzodawcy gwarantuje sukces, a franczyzobiorcy pozwala minimalizować ryzyko związane z prowadzeniem działalności. To długotrwała umowa na odpłatne udzielenie licencji w zakresie używania marki, znaku firmowego oraz wypracowanego know-how. Książka Franczyza -- droga do sukcesu pomoże obu partnerom podjąć najwłaściwsze decyzje i czerpać z nich duże zyski!

Wasze logo, nasz biznes Korzystanie ze znanej marki i sprawdzonych działań promocyjnych. Sprzedaż sprawdzonych i lubianych produktów. Zarabianie na opłatach licencyjnych. Przykłady z polskiej praktyki: kawiarnie, sklepy obuwnicze, stacje benzynowe, salony prasowe, markety spożywcze i inne.

Informacje dodatkowe o Franczyza - droga do sukcesu:

Wydawnictwo: Onepress