Historia pewnej miłości

Życie Shandi Pierce to istna ekwilibrystyka. Dziewczyna kończy studia, wychowuje samotnie trzyletniego genialnego synka Nathana i umiejętnie lawiruje między skłóconymi, rozwiedzionymi rodzicami. Podczas napadu w minimarkecie na stacji benzynowej zakochuje się w człowieku, który osłania jej syna przed uzbrojonym napastnikiem i sam zostaje ranny.

Zajęta swoimi uczuciami nie wie, że jej ukochany zmaga się z demonami własnej przeszłości. Nie dostrzega także ogromnej miłości - namiętnej i wiernej - którą obdarza ją przyjaciel z dzieciństwa.

Bohaterowie będą musieli stawić czoła swoim przeznaczeniom, dokonać wyborów, które ujawnią zaskakującą prawdę na temat miłości, życia i świata, których do tej pory tak naprawdę nie znali.

Uwielbiam tę książkę. Chętnie przeczytałabym jeszcze tysiąc stron. Tylko Joshilyn Jackson mogła tak umiejętnie wpleść tak uroczo zabawne postacie w dramatyczną opowieść i stworzyć oszałamiającą historię o triumfie serca nad strachem.

Lydia Netzer, autorka powieści

To zaskakująca powieść, pełna elegancji i wrażliwości. Nie będziecie mogli się od niej oderwać.

Kirkus Reviews

Błyskotliwa i wnikliwa, jednocześnie zabawna i wzruszająca.

Publishers Weekly

Informacje dodatkowe o Historia pewnej miłości:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2015-09-09
Tytuł oryginału: Someone Else's Love Story
Tłumaczenie: Aldona Możdżyńska-Biała

Kup książkę Historia pewnej miłości

Historia pewnej miłości - opinie o książce

To jednak nie są "moje klimaty"...

Avatar użytkownika - Ewfor
Przeczytane:2016-07-01, Ocena: 4, Przeczytałam,
Prawie siostry
Joshilyn Jackson0
Okładka ksiązki - Prawie siostry

Z empatią, wdziękiem, humorem i przenikliwością autorka Bogów Alabamy prezentuje przejmującą, przepełnioną emocjami powieść o amerykańskim Południu,...

Inna niż wszystkie
Joshilyn Jackson0
Okładka ksiązki - Inna niż wszystkie

To, co miało być ratunkiem, rozdzieliło je na długie lata.    Czego trzeba, aby nasze rachunki były wyrównane?   Tak Paula zaczęła...