Lotnictwo cywilne . Słownik angielsko-polski i polsko-angielski

Słownik zawiera zestawienie ponad 5000 terminów z branży lotnictwa cywilnego. Odbiorcami są pracownicy branży lotniczej: administracji lotniczej, specjaliści z zakresu bezpieczeństwa lotniczego, pracownicy: linii lotniczych, portów lotniczych, pracownicy szkolący, obsługi naziemnej, prawnicy branży lotniczej, aerokluby, jednostki spadochroniarskie, kontrolerzy ruchu lotniczego, nawigatorzy, dyspozytorzy, pracownicy Instytutów Lotniczych. Ale także będą to studenci uczelni z profilami lotniczymi oraz pasjonaci lotnictwa.

Publikacja uwzględnia maksymalną liczbę terminów, jakie występują w obszarach:

- portów lotniczych,

- linii lotniczej,

- obsługi naziemnej,

- prawa lotniczego,

- mechaniki lotniczej,

- slangu lotniczego.

Informacje dodatkowe o Lotnictwo cywilne . Słownik angielsko-polski i polsko-angielski :

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2016-02-15
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony

Kup książkę Lotnictwo cywilne . Słownik angielsko-polski i polsko-angielski

Lotnictwo cywilne . Słownik angielsko-polski i polsko-angielski - opinie o książce

Avatar użytkownika - hybor
hybor
Przeczytane:2016-02-18, Ocena: 2, Przeczytałem, Mam,
Błąd!! To nie jest jedyna tego typu książka na rynku - od pół roku dostępny jest "Prawno-techniczny leksykon lotniczy z akronimami"! http://ktl.2ap.pl/index.php/pl/monografie-i-artyku%C5%82y/100-lotnicze-definicje,-skr%C3%B3ty-i-poj%C4%99cia-w-jednym-miejscu-ukaza%C5%82-si%C4%99-prawno-techniczny-leksykon-lotniczy-z-akronimami Bardzo dużo haseł zaczerpnięto z "Prawno-technicznego leksykonu lotniczego z akronimami" Brak definicji.
Avatar użytkownika - seba_nat
seba_nat