Magia wahadełka dla początkujących

Wahadełko to niewielkie, ale bardzo skuteczne narzędzie, które można mieć zawsze przy sobie i w każdej chwili z niego korzystać. Czy wiesz jednak, jak zacząć pracę z wahadełkiem? Jak wybrać wahadełko dla siebie i jak ćwiczyć, aby odczytywać poprawnie rady wahadełka?

W tym prostym poradniku Richard Webster zdradza wszystkie tajniki „obsługi” wahadełka od podstaw i radzi, jak posługiwać się wahadełkiem w celach magicznych, do pracy nad sobą oraz swoim rozwojem psychicznym.

Poznaj te wskazówki, aby korzystać z magicznej mocy wahadełka i nauczyć się jak:
- porozumiewać się z podświadomością,
- odnaleźć zgubione przedmioty,
- wybrać potencjalnego partnera,
-pomóc sobie w problemach zdrowotnych.

To książka zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wahadełkiem, jak również dla tych, które mają doświadczenie w tej materii, lecz chciałyby pogłębić swoją wiedzę.

Informacje dodatkowe o Magia wahadełka dla początkujących:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2011-06-27
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-62476-21-3

Kup książkę Magia wahadełka dla początkujących

Magia wahadełka dla początkujących - opinie o książce

Jak przyciągnąć szczęście? 365 sposobów na to, aby los zawsze ci sprzyjał
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Jak przyciągnąć szczęście? 365 sposobów na to, aby los zawsze ci sprzyjał

Czym jest szczęście? Jak przyciągnąć je do siebie lub jak poprawić jego jakość? Autor bestsellerowych poradników objaśnia, czym jest pomyślność...

Twórcza wizualizacja dla początkujących. Osiągaj cele i spełniaj marzenia
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Twórcza wizualizacja dla początkujących. Osiągaj cele i spełniaj marzenia

Każdy z nas ma możliwość wizualizowania sukcesu i pozytywnych myśli, dzięki którym spełniają się marzenia i ziszczają nadzieje. Twórcza wizualizacja...