Jak przyciągnąć szczęście? 365 sposobów na to, aby los zawsze ci sprzyjał

Czym jest szczęście? Jak przyciągnąć je do siebie lub jak poprawić jego jakość? Autor bestsellerowych poradników objaśnia, czym jest pomyślność i dzieli się z tobą 365 prostymi technikami, które sprawią, że polepszysz swój los i będzie ci się wiodło w każdej dziedzinie życia.

Głównym celem tej książki jest opisanie idei przyciągania szczęścia i pokazanie, w jaki sposób samodzielnie możesz pomóc swojemu przeznaczeniu. Być może nie jesteś w stanie kontrolować tego, co ci się przydarza, ale na pewno masz kontrolę nad swoimi reakcjami. JEŚLI CHCESZ BYĆ SZCZĘŚCIARZEM, to pamiętaj, że wszystko zależy od ciebie, a z pomocą tej książki zobaczysz jakie to proste.

Za pomocą szczęścia i kierując się swoim przeczuciem oraz wskazówkami z tej zabawnej i pouczającej publikacji na pewno uda ci się poprawić swoje codzienne przeznaczenie. Sprawdzone, często nietypowe, ale przede wszystkim niezawodne porady oraz wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o szczęśliwych dniach, liczbach, miesiącach, zwierzętach, kamieniach, talizmanach itd. znajdziesz w tej przystępnej, pełnej mądrych rad książce.

Poznaj posoby, dzięki którym zwiększysz swoje szczęście i powodzenie oraz odmienisz swój los!

Informacje dodatkowe o Jak przyciągnąć szczęście? 365 sposobów na to, aby los zawsze ci sprzyjał:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-04-07
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak przyciągnąć szczęście? 365 sposobów na to, aby los zawsze ci sprzyjał

Jak przyciągnąć szczęście? 365 sposobów na to, aby los zawsze ci sprzyjał - opinie o książce

Avatar użytkownika - grejfrutoowa
grejfrutoowa
Przeczytane:2015-08-02, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Richard Webster interesował się parapsychologią od dzieciństwa. Pierwszą książkę opublikował w 1972 roku. Od tego czasu napisał jeszcze kilka pozycji. Wiele z nich wydały polskie wydawnictwa. Jedną z nowszych pozycji jest Jak przyciągnąć szczęście?. Szczęście to siła, która ma wpływ na nasze życie. W przypadku książki, o której mowa, szczęście utożsamiane jest z powodzeniem. Trzeba podchodzić do życia entuzjastycznie i wyzbyć się negatywnego nastawienia, by szczęście bywało z nami częściej. Warto jest też zaopatrzyć się w wartościowy cel, który będzie dla nas wyzwaniem wartym wysiłku i czasu. Pogoda ducha także pozwoli szczęściu trwać dłużej. Sposobów na przyciągnięcie szczęścia jest wiele - można przebywać z pozytywnymi ludźmi, powtarzać afirmacje, dbać o sobie, śmiać się czy nie zazdrościć. Możemy też korzystać ze szczęśliwych słów, kryształów czy amuletów. Książka jest typem poradnika. Autor, który jest narratorem, ujawnia się w niektórych zdaniach. Widać go głównie we wprowadzeniu. Podaje informacje na temat jego zainteresowania tematyką szczęścia. Potem tekst zmienia się nieco, styl jest odrobinę bardziej naukowy, nie widać już tego kontaktu z czytelnikiem. To dobrze, bo nie rozpraszamy się, tylko czytamy najważniejsze informacje. W pozycji znajdziemy naprawdę aż 365 podpunktów, które podzielono według odpowiednich kategorii. W każdym rozdziale znajdziemy punkty, które zazwyczaj uszeregowane są chronologicznie (dni tygodnia czy miesiące) lub alfabetycznie (kamienie i kryształy). Teksty nie są długie, niektóre opisy to zaledwie kilka zdań. Dzięki temu nie jesteśmy przytłoczeni informacjami, a dostajemy jedynie to, co najpotrzebniejsze. Graficznie książka prezentuje się naprawdę ciekawie. W środku znajdziemy ładnie zrobiony spis treści, który nie jest naćkany tekstem. Elegancko podzielone części wyróżniono w nim majuskułami. Każda nowa część w środku książki zaczyna się osobną kartką z tytułem i pięknym rysunkiem w tle. Zakończenia rozdziałów są sygnalizowane obrazkiem koniczyny. Wielkim plusem jest też nawiązanie fontów wewnątrz książki do tego z okładki. Dzięki temu mamy spójną graficznie pozycję, która cieszy oko. Sam tekst również mi się podoba. Pomysł na pokazanie, jak sprawić, by nie opuszczało nas szczęście, jest interesujący. Niektóre z przykładów mogą być dla czytelników śmieszne - jak poznawanie nowych ludzi, by mieć szczęście. Jednak całość jest sensowna. Trzeba przyznać, że niektóre z opisanych rzeczy są zakorzenione w naszej kulturze i uznaje się je za przynoszące szczęście - jak podkowa czy czterolistna koniczyna. Inne rzeczy może nie przemawiają do mnie w 100%, ale ich wprowadzenie w życie nie przyniesie nam na pewno nic negatywnego - bo co złego może wyniknąć chociażby z ciężkiej pracy? Książka jest czymś w rodzaju poradnika, jak zmienić niektóre elementy swojego życia czy nastawienia do świata, by było nam lepiej i by szczęście nas nie opuszczało. Przedstawiono w niej proste czynności, które wzbogacą nasze życie. Pomysł i wykonanie tej książki jest naprawdę ciekawy. Polecam tym, którzy chcieliby zobaczyć, jak sprawić, by szczęście było ciągle z nimi. Autor przekonuje, że wszystko zależy od nas i naszego nastawienia. Książka jest napisana przyjemnie, nie jest męcząca, to lektura, która może sprawić, że nabierzemy nieco dystansu i spojrzymy na niektóre sprawy inaczej. To nie tylko poradnik, jak mieć powodzenie w życiu, ale też jak po prostu być szczęśliwym.
Anioły i duchowi przewodnicy
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Anioły i duchowi przewodnicy

Każdy z nas ma własną drużynę wsparcia w postaci duchowych pomocników, którzy chronią nas i bezpiecznie prowadzą przez życie. Warto zatem świadomie pracować...

Magiczne kryształy. Proste rytuały na szczęście
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Magiczne kryształy. Proste rytuały na szczęście

Jeden kryształ - wiele możliwości! Zastanawiasz się, jak wprowadzić pozytywną energię do swojego życia? A może chcesz się dowidzieć, jak naprawić...