Anioły i duchowi przewodnicy

Każdy z nas ma własną drużynę wsparcia w postaci duchowych pomocników, którzy chronią nas i bezpiecznie prowadzą przez życie. Warto zatem świadomie pracować nad utrzymywaniem związku z nimi. W towarzystwie swych duchowych przewodników i aniołów stróżów możesz odnaleźć wewnętrzną siłę, przezwyciężyć uzależnienia, pokonać choroby, odpowiedzieć na ważne pytanie lub odkryć ukryte zdolności twórcze.

Nie musisz wykazywać się wyjątkowymi zdolnościami parapsychicznymi ani intuicyjnymi, aby nawiązać bezpośredni świadomy kontakt ze swoimi przewodnikami.

Książka zawiera wskazówki, dzięki którym dowiesz się, jak:
- odnaleźć cel życia z pomocą anioła stróża;
- odkryć sposoby pracy z archaniołami;
- zbadać związek pomiędzy przeszłym życiem duchowym a przewodnikami;
- samodzielnie przeprowadzić doświadczenia dotyczące duchowych przewodników i aniołów stróżów.

Poznaj niewidzialny świat duchowych pomocników i znajdź pocieszenie oraz inspirację. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam! Każdy człowiek ma swego anioła stróża, który nad nim czuwa, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Anioły czekają na to, aby usłyszeć nasze prośby, dlatego warto nawiązać z nimi kontakt.

O pomoc możemy prosić aniołów, archaniołów i duchowych przewodników, a dzięki tej książce można dowiedzieć się, jak sprawić, aby prośby zostały przez nich usłyszane.

Informacje dodatkowe o Anioły i duchowi przewodnicy:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2011-05-10
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
ISBN: 978-83-62476-18-3

Kup książkę Anioły i duchowi przewodnicy

Anioły i duchowi przewodnicy - opinie o książce

Odczytywanie aury dla początkujących
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Odczytywanie aury dla początkujących

Jeśli w chwilach radości lub podekscytowania widzisz wokół kogoś jasną, żółtą poświatę, a w chwilach złości brunatnoczerwoną mgiełkę, oznacza to, że widzisz...

Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury

Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury Richarda Webstera to pełne i wyczerpujące źródło wiedzy o aurze i najskuteczniejszych metodach pracy...