Opis ksiązki
Kup Teraz

Podręcznik stylu dla mężczyzn. Jak się ubierać, by dobrze wyglądać

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2014-11-06
Kategoria: Architektura, kultura, sztuka
ISBN: 9788308054222
Liczba stron: 224
Dodał/a książkę:elibri

W każdym facecie drzemie stylowy mężczyzna

Ekskluzywny, najskuteczniejszy i najbardziej atrakcyjny przewodnik po świecie męskiego stylu, stworzony przez mężczyzn dla mężczyzn. Johny Deep, Mick Jagger, George Clooney, The Beatles, Tom Cruise, Robert De Niro, Albert Einstein, Donald Trump i wielu, wielu innych - redaktorzy magazynu ,,Esquire" - jednego z najbardziej wpływowych tytułów na świecie - zadbali o to, by tajników stylu uczyć się od najlepszych.

 

Od doboru właściwego T-shirtu, po garnitur idealnie dopasowany do twojej sylwetki. Kilka wskazówek, jak zapełnić swoją szafę i saszetkę z kosmetykami, by zawsze być gotowym na każdą sytuację, w jakiej znaleźć się może nowoczesny facet. Parę rad dotyczących wyboru najkorzystniejszej fryzury czy odpowiednich okularów i... gotowe! Tak o męskim stylu jeszcze się w Polsce nie czytało!   

 

Podręcznik stylu... to zbiór wskazówek dla mężczyzn, którzy chcą zrobić dobre wrażenie w każdej sytuacji. Właściwy styl być może nie zapewni sukcesu, ale z pewnością pomoże go osiągnąć.

 

,,Moda jest zmienna. Styl wieczny". - Yves St. Laurent

 

,,Wszystko, czego ci trzeba to kilka prostych ciuchów. I pamiętaj - im prościej, tym lepiej". - Cary Grant   

 

,,W tej książce nie będziemy wam mówić, co macie robić. Słowo honoru! Jasne, mamy swoje zdanie, a niektórzy spore doświadczenie. Dla każdego z nas jest równie istotne, jak mężczyzna prezentuje się światu. Podzielamy wiarę, że nawet odrobina wysiłku włożonego w ubiór, kontakty interpersonalne, przyjaźń czy miłość zwraca się z naddatkiem.

 

I właśnie o tym jest ta książka. Tak, to poradnik, jak się ubierać - swoisty elementarz stylu, ale w żadnym wypadku nie prezentujemy tu katalogu sztywnych reguł. Istnieją ludzie, którzy od stuleci - praktycznie od chwili, gdy mężczyźni postanowili okryć swoje nagie ciała - wysuwają żądania i oczekują bezwzględnego posłuszeństwa. Ale to nie my. Traktujcie wszystko, co tu znajdziecie, jako rekomendacje. Nie zajmujemy się regułami". (ze wstępu)

 

,,Esquire" - czasopismo dla mężczyzn, wydawane od 1932 r. Na jego łamach zadebiutowała Elizabeth Gilbert, pojawiały się w nim teksty Trumana Capote'a czy Stephena Kinga. Co roku przygotowywane jest - kultowe już - wydanie poświęcone stylowi i modzie męskiej (,,The Big Black Book").

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ja_rus Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ajrin Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów