Okładka - Róże Cmentarne

4.5
Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2009
Dodał/a książkę:dona
Gdy trójmiejska policja zostaje postawiona w stan najwyższej gotowości, nadkomisarz Jarosław Pater szykuje się akurat do przejścia na emeryturę i myśli o urlopie, który spędzi w towarzystwie pięknej kobiety... W Katowicach znaleziono młodą dziewczynę zabitą tępym narzędziem, w Warszawie - zgwałconą kobietę z rozprutym brzuchem, w Krakowie ofiara otrzymała kilkanaście ciosów nożem. Wszystkie zbrodnie są makabrycznym powtórzeniem znanych zabójstw sprzed wielu lat. Co łączy je z wysuszonym ciałem mężczyzny znalezionym w tartaku w Wejherowie? Nadkomisarz Pater chce za wszelką cenę znaleźć mordercę i ma po temu swoje powody. Jak Brudny Harry...
wages plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-12-20, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2015 rok,
Kolejna okazja do spotkania z nadkomisarzem Paterem. Pater planuje przejść na zasłużoną emeryturę, kiedy w Polsce zaczyna działać morderca nazwany Naśladowcą. Powtarza on zbrodnie sprzed lat. Pomimo oporów Patera, zaczyna on coraz bardziej wciągać się w nowe śledztwo, kiedy okazuje się, że ma ono związek z nierozwiązaną sprawą sprzed lat. Czy Pater przejdzie na emeryturę i ułoży sobie życie z Joanną, czy znów praca i powołanie staną na pierwszym miejscu? Świetny kryminał, przeczytałam jednym tchem.
flickma plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-11-21, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,
Kolejna świetna powieść duetu Krajewski - Czubaj.
Nadkomisarz Jarosław Pater postawiony przed najtrudniejszym zadaniem - wykrycia i unieszkodliwienia naśladowcy polskich seryjnych zabójców. Najważniejsza jest jednak sprawa zabójstwa dwóch dziewczyn dokonanego cztery lata wcześniej w Jelitkowie. Zabójstwa, które stało się obsesją Patera, przez które stracił żonę i które wywoływało nocne koszmary. Czy jednak naśladowca i zabójca z Jelitkowa to ta sama osoba???
Czy Pater po wykryciu sprawcy będzie mógł spokojnie przejść na emeryturę??? Czy wreszcie uda mu się na nowo ułożyć życie prywatne z Joanną Radziewicz w której się zakochał a ciągle musi porzucać dla pracy???
Odpowiedzi na te pytania odnajdziecie po przeczytaniu tej fascynującej powieści.
Eli1605 Linia koment
Eirene Linia koment
Przeczytane:2013-08-01, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,Moja biblioteczka sensacja i kryminal,
jusia Linia koment
Przeczytane:2014-07-12, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2014,