Okładka - Still Life 2 - poradnik do gry

Still Life 2 - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2009
Dodał/a książkę:helion

Poradnik do "Still Life 2" zawiera szczegółowy opis przejścia podzielony na dziesięć, poniekąd umownych, rozdziałów. Pomoże rozwiązać serię zagadek kryminalnych i złamać kilka haseł, zabić jedną czy dwie osoby i parę razy uniknąć nieoczekiwanej śmierci.

Still Life 2 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

• Rozdział I - Paloma (Opis Przejścia)
  • Prolog - McPherson (Opis Przejścia)
  • Rozdział II - McPherson (Opis Przejścia)
  • Rozdział VII - Paloma (Opis Przejścia)
  • Rozdział VI - McPherson (Opis Przejścia)
  • Przybornik CSIA
  • Rozdział IV - McPherson (cz.1) (Opis Przejścia)
  • Rozdział VIII - McPherson (cz.2) (Opis Przejścia)
  • Rozdział III - Paloma (cz.2) (Opis Przejścia)
  • Rozdział III - Paloma (cz.1) (Opis Przejścia)

Informacja o grze

Still Life 2 to sequel znakomitej przygodówki, która okazała się jednym z przebojów roku 2005. Fabuła gry przedstawia dalsze losy agentki FBI Victorii McPherson, tropiącej psychopatycznego mordercę. Ekipa deweloperska francuskiego studia GameCO postarała się o wciągający scenariusz, klimatyczną oprawę audio-wizualną oraz zapadające w pamięć zagadki do rozwiązania.

Gra Still Life 2, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2009 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.