Sześć podstawowych zasad. Jak wychować zdrowe i szczęśliwe dzieci

Poruszając rozmaite problemy od poczucia własnej wartości, dyscypliny po telewizję i obowiązki domowe ten prosty przewodnik ułatwi powrót do modelu rodziny, w której centrum znajdują się rodzice i w której dzieci wyrastają na odpowiedzialnych, dojrzałych ludzi. Każdy rozdział książki zawiera charakteryzujące się zdrowym rozsądkiem i poczuciem humoru odpowiedzi na najczęściej stawiane przez rodziców pytania. Autor zachęca rodziny, aby wróciły do wypróbowanych, prostych metod wychowawczych, które, zanim powstała "nowa nauki o wychowaniu", były czymś naturalnym. Dokładne wyjaśnienia i z życia wzięte przykłady czynią z książki bezcenne źródło wskazówek dla rodziców zarówno młodszych, jak i starszych dzieci.

Informacje dodatkowe o Sześć podstawowych zasad. Jak wychować zdrowe i szczęśliwe dzieci:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-61012-01-6

Kup książkę Sześć podstawowych zasad. Jak wychować zdrowe i szczęśliwe dzieci

Sześć podstawowych zasad. Jak wychować zdrowe i szczęśliwe dzieci - opinie o książce

Zdrowe i szczęśliwe dzieci. Sześć podstawowych zasad wychowania
John Rosemond0
Okładka ksiązki - Zdrowe i szczęśliwe dzieci. Sześć podstawowych zasad wychowania

"Poprawione i uaktualnione wydanie należącego do klasyki podręcznika wychowania zaleca, aby współcześni rodzice, chcący wychować szczęśliwe i zdrowe...